تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی با برپایی غرفه “کودک و آب ” و اجرای نمایش و بازی در جشنوار “کودک امروز، کودک ولایی” که توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک برگزارشد  روش های مصرف بهنیه آب را برای کودکان یادآوری نمود.  به گزارش روابط عمومی  شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی، […]

[ad_1]

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی با برپایی غرفه “کودک و آب ” و اجرای نمایش و بازی در جشنوار “کودک امروز، کودک ولایی” که توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک برگزارشد  روش های مصرف بهنیه آب را برای کودکان یادآوری نمود.

 به گزارش روابط عمومی  شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی، طراوتی مدیر دفتر روابط عمومی این شرکت گفت: همزمان با برگزاری جشنواره “کودک امروز، کودک ولایی” که از تاریخ ۲۷  تا ۳۱ شهریور ماه به مدت ۵ روز توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک و با مشارکت تعدادی از دستگاه های اجرایی استان و سازمان های زیر مجموعه شهرداری در محل پارک ملت این شهر برگزار شد، غرفه “کودک و آب” با شعار ” فردای آب ، فردای ما” و با هدف گسترش فرهنگ مصرف بهینه آب در بین کودکاندر این جشنواره برپا شد.

وی افزود: طی روزهای برگزاری این جشنواره با اجرای  تئاتر خیابانی و همچنین بازی با موضوع ” آب “کودکان شرکت کننده در جشنواره با ارزش و اهمیت آب و روش های مصرف درست آن آشنا شدند.

[ad_2]

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس