تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] محمد صانعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد اینگه گفته می‌ود رعد پدافند در لیگ برتر بسکتبال تیمداری خواهد کرد، اظهار داشت: هنوز چیزی مشخص نیست. البته دو بار برای جلسه با محمود مشحون، رئیس فدراسیون درخواست وقت کرده‌ایم که جوابی به ما نداده‌اند و نمی‌دانم دلیلش چیست. اگر شایط فراهم […]

[ad_1]

محمد صانعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد اینگه گفته می‌ود رعد پدافند در لیگ برتر بسکتبال تیمداری خواهد کرد، اظهار داشت: هنوز چیزی مشخص نیست. البته دو بار برای جلسه با محمود مشحون، رئیس فدراسیون درخواست وقت کرده‌ایم که جوابی به ما نداده‌اند و نمی‌دانم دلیلش چیست. اگر شایط فراهم باشد دوست داریم در لیگ برتر بسکتبال هم حضور داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه در چندین رشته تیمداری می‌کنیم گفت: امسال هم در وزنه برداری و کشتی هم حضور خواهیم داشت و باید بگویم که در کشتی قدرتمندانه شرکت می‌کنیم و مدعی خواهیم بود.

مدیر تیم باشگاه رعد پدافند هوایی در مورد اینکه سربازی نوشاد عالمیان به پایان رسیده است، گفت: سال گذشته با حضور او به مقام سوم لیگ رسیدیم و در فصل جدید در ترکیب ما نخواهد بود. در لیگ امسال هم حضور موفق خواهیم داشت.

صانعی با تاکید براینکه در عرصه ورش حضور فعال داریم، گفت: در اکثر رشته‌ها در لیگ‌های برتر دسته اول و دوم تیمداری می‌کنیم و در برخی رشته‌ها هم صاحب عنوان هستیم و حرف اول را می‌زنیم.

انتهای پیام/ا

 

 

 

 

http://fna.ir/O5KTHE

[ad_2]

منبع:فارس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس