تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو ارشد فراکسیون امید با اشاره به مخالفت برخی از اصلاح‌طلبان با شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: افرادی که نظر خاصی در این زمینه دارند، حرف بی‌ربطی نمی‌زنند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم،الیاس حضرتی درباره مخالفت برخی از اصلاح‌طلبان با روش شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، خاطرنشان کرد: تعداد مخالفان و کسانی که نظرات […]

[ad_1]

عضو ارشد فراکسیون امید با اشاره به مخالفت برخی از اصلاح‌طلبان با شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: افرادی که نظر خاصی در این زمینه دارند، حرف بی‌ربطی نمی‌زنند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم،الیاس حضرتی درباره مخالفت برخی از اصلاح‌طلبان با روش شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، خاطرنشان کرد: تعداد مخالفان و کسانی که نظرات خاصی در این زمینه دارند کم است اما نظراتشان قابل بررسی است و حرف بی‌ربطی نمی‌زنند.

حضرتی تصریح کرد: مخالفت با شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان موجب انشقاق در این جبهه نمی‌شود. اصلاح‌طلبان در انتخابات آینده در قالب شورای سیاست‌گذاری و یا هر اسم دیگری، به صورت پراکنده شرکت نمی‌کنند.

وی درباره احتمال حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی در انتخابات ۹۶، خاطرنشان کرد: مجموعه اصلاح‌طلبان به فردی غیر از روحانی برای انتخابات ریاست‌جمهوری فکر نمی‌کنند.

وی درباره انتخاب محمدعلی نجفی به عنوان رئیس ستاد روحانی برای انتخابات ریاست‌جمهوری، اظهار کرد: نجفی «سردسته» اصلاح‌ طلبان است. وی فردی متین، عاقل و خوش سابقه است و از انتخاب وی هم حمایت می‌کنیم.

۲۰۴۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس