تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نماینده مردم تهران در مجلس، خواستار عذرخواهی رسمی هیات رئیسه مجلس از جامعه خبرنگاران به دلیل برخورد یکی از نمایندگان با یک خبرنگار در راهروی پارلمان شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خانه ملت، الیاس حضرتی در نشست علنی امروز (سه شنبه ۹ شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری آیین‌نامه‌ای با استناد به […]

[ad_1]

نماینده مردم تهران در مجلس، خواستار عذرخواهی رسمی هیات رئیسه مجلس از جامعه خبرنگاران به دلیل برخورد یکی از نمایندگان با یک خبرنگار در راهروی پارلمان شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خانه ملت، الیاس حضرتی در نشست علنی امروز (سه شنبه ۹ شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری آیین‌نامه‌ای با استناد به ماده ۸۰ گفت: نمایندگان متعهد به حفظ حیثت نمایندگان هستند که اگر رعایت نشود تذکر شفاهی، اخطار در صحن و سپس احضار و توبیخ در هیات رئیسه لازم است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اتفاقی که روز یکشنبه در راهروی مجلس برای یکی از خبرنگاران پارلمانی افتاد، گفت: خبرنگاران قشر زحمتکشی هستند که اخبار را مخابره می‌کنند، آنها جمعیتی قدرتمند و در عین حال نجیب هستند.

حضرتی در پایان خاطرنشان کرد: از هیات رئیسه مجلس انتظار دارم رسماً از خبرنگاران عذرخواهی کند تا درد آنها مختصری التیام یابد چرا که خبرنگاران قشر مهمی برای افکار عمومی هستند و باید شأن آنها حفظ شود لذا بنده از تک تک آنها عذرخواهی می‌کنم.

مسعود پزشکیان نایب‌رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر گفت: موضوع در حال پیگیری است./

۲۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس