تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۴
آیت الله بیات زنجانی:

آیت الله بیات زنجانی در تماس با یکی از دختران میرحسین و رهنورد گفت حصر میرحسین و رهنورد و کروبی ظلمی به جامعه است که باعث محروم شدن کشور از تجارب و توانمندی های آنان شده است.

به گزارش گذارنیوز آیت الله بیات زنجانی در تماس تلفنی با یکی از دختران میرحسین موسوی جویای احوال مهندس موسوی و دکتر رهنورد شد.

این مرجع تقلید مقیم قم، در تماس تلفنی خود ضمن دعا برای سلامتی هر سه یار محصور امام و انقلاب با ذکر خوبی ها، فضایل اخلاقی و توانمندی های مدیریتی کم نظیر میرحسین موسوی و زهرا رهنورد، حصر آنها را ظلمی آشکار به جامعه دانسته که اینگونه از توانمندی تجربه و اخلاص آنها بی بهره مانده اند.

دختر میرحسین نیز در این تماس با تشکر از مواضع همیشه حق طلبانه ی این مرجع سبز مردمی، سلام والدین دربند خود را به وی ابلاغ کرد.

دختر موسوی همچنین با تاکید بر اینکه هیچ تغییر عمده ای در وضعیت پدر و مادرش ایجاد نشده، نگرانی ها را از وضعیت ظالمانه و غیرانسانی و غیرشرعی حصر و دلایل ادامه ی آن تشریح کرد.

به گفته ی دختر میرحسین و رهنورد تنها تغییری که پس از مدت ها اعتراض حاصل شده؛ در اختیار آن ها قرار دادن روزانه ی روزنامه بوده است.

آبان ماه سال گذشته کلمه خبر داده بود که چند روز است که میرحسین و رهنورد پس از سه سال و نیم محرومیت غیرقانونی، به دو روزنامه از روزنامه های کشور دسترسی پیدا کرده اند و همه روزه می توانند مطالب منتشر شده در این دو روزنامه را مطالعه کنند.

ممنوعیت دسترسی به اخبار روزمره و محرومیت از روزنامه به حدی شدید بود که میرحسین موسوی در آستانه هزارمین روز حصر به فرزندان خود گفته بود آنها (زندانبانان) هزار روز روزنامه به ما بدهکارند و خواب دیده ام از درختی در حیاط روزنامه می چینم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس