تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۴
آیت الله بیات زنجانی:

آیت الله بیات زنجانی در تماس با یکی از دختران میرحسین و رهنورد گفت حصر میرحسین و رهنورد و کروبی ظلمی به جامعه است که باعث محروم شدن کشور از تجارب و توانمندی های آنان شده است.

به گزارش گذارنیوز آیت الله بیات زنجانی در تماس تلفنی با یکی از دختران میرحسین موسوی جویای احوال مهندس موسوی و دکتر رهنورد شد.

این مرجع تقلید مقیم قم، در تماس تلفنی خود ضمن دعا برای سلامتی هر سه یار محصور امام و انقلاب با ذکر خوبی ها، فضایل اخلاقی و توانمندی های مدیریتی کم نظیر میرحسین موسوی و زهرا رهنورد، حصر آنها را ظلمی آشکار به جامعه دانسته که اینگونه از توانمندی تجربه و اخلاص آنها بی بهره مانده اند.

دختر میرحسین نیز در این تماس با تشکر از مواضع همیشه حق طلبانه ی این مرجع سبز مردمی، سلام والدین دربند خود را به وی ابلاغ کرد.

دختر موسوی همچنین با تاکید بر اینکه هیچ تغییر عمده ای در وضعیت پدر و مادرش ایجاد نشده، نگرانی ها را از وضعیت ظالمانه و غیرانسانی و غیرشرعی حصر و دلایل ادامه ی آن تشریح کرد.

به گفته ی دختر میرحسین و رهنورد تنها تغییری که پس از مدت ها اعتراض حاصل شده؛ در اختیار آن ها قرار دادن روزانه ی روزنامه بوده است.

آبان ماه سال گذشته کلمه خبر داده بود که چند روز است که میرحسین و رهنورد پس از سه سال و نیم محرومیت غیرقانونی، به دو روزنامه از روزنامه های کشور دسترسی پیدا کرده اند و همه روزه می توانند مطالب منتشر شده در این دو روزنامه را مطالعه کنند.

ممنوعیت دسترسی به اخبار روزمره و محرومیت از روزنامه به حدی شدید بود که میرحسین موسوی در آستانه هزارمین روز حصر به فرزندان خود گفته بود آنها (زندانبانان) هزار روز روزنامه به ما بدهکارند و خواب دیده ام از درختی در حیاط روزنامه می چینم.

۰۰

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس