تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس دوره ای خانه احزاب گفت: امیدواریم بتوانیم در طی این یک سال در سراسر کشور خانه احزاب استان ها را راه اندازی کنیم به گزارش خبرنگار ایسکانیوز قدرتعلی حشمتیان در مراسم افتتاح خانه احزاب ایران گفت: در سال گذشته خانه احزاب ۲۲ جلسه برگزار کرد و امروز ۲۳مین جلسه شورای مرکزی خانه احزاب […]

[ad_1]

رئیس دوره ای خانه احزاب گفت: امیدواریم بتوانیم در طی این یک سال در سراسر کشور خانه احزاب استان ها را راه اندازی کنیم

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز قدرتعلی حشمتیان در مراسم افتتاح خانه احزاب ایران گفت: در سال گذشته خانه احزاب ۲۲ جلسه برگزار کرد و امروز ۲۳مین جلسه شورای مرکزی خانه احزاب در دوره دوم برگزار شد.

رئیس دوره ای خانه احزاب گفت: امیدواریم در ۳۱ استان کشور بتوانیم خانه احزاب را راه اندازی کنیم و این ملزم به کمک های هیات رئیسه است.

او همچنین افزود: میز خانه احزاب باید در ستاد انتخابات تشکیل شود و آقای مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور باید در این زمینه ما را همراهی کند و امیدواریم کمیته ها نیز در سطح کشور راه اندازی کنیم.

حشمتیان با تاکید بر این که فراجناحی عمل می کنیم گفت: مطالبات همه گروه ها و جناح ها را مورد بررسی قرار میدهیم و در صورت امکان تمکین خواهیم کرد.

رئیس دوره ای خانه احزاب گفت: توهین به رئیس و هیات رئیسه را به هیچ وجه نمی پذیریم، لذا توهین به رئیس خانه احزاب متوجه تمام اعضا خواهد بود.

۲۰۱/۲۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس