تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۴

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال الاهلی قطر تا پیوستن به نفت تهران فاصله کمی دارد. به گزارش گذار نیوز، پس از اینکه سیدجلال حسینی با باشگاه الاهلی قطر قطع همکاری کرد برای ادامه فوتبال خود به ایران بازگشت و قصد داشت دوباره به پرسپولیس بازگردد اما برانکو ایوانکوویچ این بازیکن را نخواست. پس از اینکه […]

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال الاهلی قطر تا پیوستن به نفت تهران فاصله کمی دارد.

سید جلال حسینی

به گزارش گذار نیوز، پس از اینکه سیدجلال حسینی با باشگاه الاهلی قطر قطع همکاری کرد برای ادامه فوتبال خود به ایران بازگشت و قصد داشت دوباره به پرسپولیس بازگردد اما برانکو ایوانکوویچ این بازیکن را نخواست.

پس از اینکه مشخص شد پرسپولیسی‌ها مدافع تیم ملی را نمی‌خواهند او به تبریز رفت و مذاکراتی نیز با مسئولان باشگاه تراکتورسازی داشت. مذاکرات حسینی با تبریزی‌ها هم به نتیجه نرسید تا حضورش در جمع شاگردان تونی اولیویرا منتفی شود.

صحبت از حضور این بازیکن با تجربه در تیم نفت به میان آمده بود که این موضوع چندان جدی نشد اما در نهایت علیرضا منصوریان به این بازیکن احساس نیاز کرد. با توجه به اینکه حسینی در لیست خرید منصوریان قرار گرفت، وی امروز (دوشنبه) راهی باشگاه نفت شد و مذاکراتی هم با مسئولان این باشگاه انجام داد.

مذاکرات حسینی و مسئولان باشگاه نفت به خوبی پیش رفته و بعدازظهر امروز یا نهایتاً فردا حضور او در جمع شاگردان منصوریان قطعی خواهد شد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس