تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] دارنده مدال طلای المپیک ۲۰۱۶، گفت: یکی از افتخارات من تحصیل در دانشگاه آزاداسلامی واحد قائم شهر است. به گزارش ایسکانیوز، حسن یزدانی دانشجوی سما دانشگاه آ‌زاد اسلامی واحد قائم‌شهر و نماینده وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد ایران با دکترسید حسین ابراهیمیان و اعضای هیات رئیسه واحد قائم‌شهر دیدار کرد. یزدانی در این دیدار […]

[ad_1]

حسن یزدانی

دارنده مدال طلای المپیک ۲۰۱۶، گفت: یکی از افتخارات من تحصیل در دانشگاه آزاداسلامی واحد قائم شهر است.

به گزارش ایسکانیوز، حسن یزدانی دانشجوی سما دانشگاه آ‌زاد اسلامی واحد قائم‌شهر و نماینده وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد ایران با دکترسید حسین ابراهیمیان و اعضای هیات رئیسه واحد قائم‌شهر دیدار کرد.

یزدانی در این دیدار از دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر محمد دادگان معاون ورزش این دانشگاه به دلیل توجه ویژه به ورزشکاران و دانشجویان اعزامی به مسابقات المپیک، قدردانی و تشکر کرد و از آنها خواست که به واحدهایی که قهرمانان کشور در آن تحصیل می‌کنند، رسیدگی بیشتری داشته باشند.

وی انگیزه خود را از تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر دارا بودن امکانات و فضاهای ورزشی و استادان مجرب عنوان کرد و گفت: واحد قائم‌شهر توانسته است قهرمانان زیادی همچون بهداد سلیمی، بهادرمولایی، فاطمه چالاکی، سید احمد محمدی و دیگر ورزشکاران نامی کشور را تحویل جامعه دهد.

به گزارش ایسکانیوز، حسن یزدانی متولدجویبار و کشتی‌گیر آزادکار ایرانی است. او دارنده مدال نقره مسابقات قهرمانی کشتی جهان ۲۰۱۵ در وزن ۷۰ کیلوگرم و مدال طلای المپیک ۲۰۱۶ ریو در وزن ۷۴ کیلوگرم است.

۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس