تاریخ انتشار: ۲۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس کمیته انضباطی اعلام کرد با توجه به تخلفاتی که در دیدار روز گذشته بین دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز رخ داده، به زودی رای این دیدار را اعلام می‌کنیم. به گزارش ایلنا و به نقل از  سایت رسمی فدراسیون، اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، گفت: گزارش مسابقه تراکتورسازی و […]

[ad_1]

رئیس کمیته انضباطی اعلام کرد با توجه به تخلفاتی که در دیدار روز گذشته بین دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز رخ داده، به زودی رای این دیدار را اعلام می‌کنیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از  سایت رسمی فدراسیون، اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، گفت: گزارش مسابقه تراکتورسازی و پرسپولیس در اختیار کمیته انضباطی قرار گرفته و اتفاقات این دیدار را بررسی می‌کنیم. پس از بررسی تخلفاتی که از سوی تماشاگران رخ داده، به زودی رای را صادر خواهیم کرد.


وی افزود: بدون شک رفتارهای غیر ورزشی و تخلفاتی توسط تماشاگران در این بازی رخ داده است که پس از بررسی، رای نهایی را اعلام خواهیم کرد تا رای صادر شده موجب شود در آینده رفتارهای مشابهی از سوی تماشاگران و یا تیم‌های دیگر رخ ندهد.


رئیس کمیته انضباطی در پایان اعلام کرد که در دو مسابقه دیگر هم شاهد بروز تخلفاتی بوده‌ایم که پس از ارائه گزارش از سوی مقامات برگزار کننده بازی‌ها، رای آنها نیز صادر می‌شود.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس