تاریخ انتشار: ۱۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] حراست وزارت ورزش پست اش را به خاطر آبی ها ترک کرد در جلسه امروز هیات مدیره باشگاه استقلال، شهاب جهانیان به عنوان رئیس هیات مدیره، رضا حسنی خو مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره و سید پندار توفیقی به عنوان سخنگوی هیات مدیره و باشگاه انتخاب شدند. مدیرکل حراست وزارت ورزش از پست […]

[ad_1]

حراست وزارت ورزش پست اش را به خاطر آبی ها ترک کرد

در جلسه امروز هیات مدیره باشگاه استقلال، شهاب جهانیان به عنوان رئیس هیات مدیره، رضا حسنی خو مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره و سید پندار توفیقی به عنوان سخنگوی هیات مدیره و باشگاه انتخاب شدند.

مدیرکل حراست وزارت ورزش از پست خود کنار رفت و به عنوان مدیرعامل استقلال معرفی شد. رضاحسنی خو امروز بعد از ظهر به عنوان جانشین بهرام افشارزاده معرفی شد.

به گزارش عصرایران ، تنها ۲۴ ساعت پس از اعلام برکناری بهرام افشارزاده رضا حسنی خود مدیرعامل استقلال شد. 

به گزارش “ورزش سه”، رضا حسنی خو با تصمیم اعضای هیئت مدیره استقلال و البته محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان جانشین بهرام افشارزاده در پست سرپرستی مدیرعاملی باشگاه استقلال انتخاب شد. او همچنین به عنوان عضو پنجم هیئت مدیره استقلال انتخاب شد تا به این شکل ترکیب هیئت مدیره این باشگاه کامل شود.

حسنی خو در حال حاضر مدیر کل حراست وزارت ورزش و جوانان است و باید دید آیا همچنان می تواند به سمت خود ادامه بدهد یا نه. افشارزاده به دلیل آنچه مشکل بازنشستگی خوانده شده بود روز گذشته از سمت مدیرعاملی باشگاه استقلال استعفا کرد.

همچنین در جلسه امروز هیات مدیره باشگاه استقلال، شهاب جهانیان به عنوان رئیس هیات مدیره، رضا حسنی خو مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره و سید پندار توفیقی به عنوان  سخنگوی هیات مدیره و باشگاه انتخاب شدند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس