تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دادگاه عالی روسیه مبلغ ۳۷.۷ میلیون روبل باشگاه روستوف را به خاطر عدم پرداخت بدهی‌هایش بلوکه کرد. به گزارش ایسکانیوز، باشگاه روستوف روسیه که در این فصل سردار آزمون و سعید عزت اللهی دو بازیکن ملی‌پوش کشورمان را در ترکیب خود دارد به نظر می‌رسد مشکلات مالی‌اش تمام نشده است و در جدیدترین خبر […]

[ad_1]

دادگاه عالی روسیه مبلغ ۳۷.۷ میلیون روبل باشگاه روستوف را به خاطر عدم پرداخت بدهی‌هایش بلوکه کرد.

به گزارش ایسکانیوز، باشگاه روستوف روسیه که در این فصل سردار آزمون و سعید عزت اللهی دو بازیکن ملی‌پوش کشورمان را در ترکیب خود دارد به نظر می‌رسد مشکلات مالی‌اش تمام نشده است و در جدیدترین خبر ۳۷٫۷ میلیون روبل این باشگاه از سوی دادگاه عالی روسیه بلوکه شده است.

سایت ورزش روسیه به نقل از منابع آگاه خبر داد: دادگاه عالی روسیه درخواست مسئولان باشگاه روستوف بر عدم بلوکه حساب بانکی باشگاه را رد کرد و مبلغ ۳۷٫۷ میلیون روبل روستوف را بلوکه کرد.

پیش از این به خاطر بدهی زیاد روستوف دادگاه عالی روسیه به این باشگاه روسی هشدار داده بود که در صورت عدم پرداخت به موقع بدهی‌ها، حساب بانکی این باشگاه را بلوکه می‌کند.

آزمون و عزت اللهی دو ستاره ایرانی این باشگاه اکنون در اردوی تیم ملی کشورمان هستند تا خود را برای دیدار فردا مقابل قطر آماده کنند.

۶۰۳/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس