تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس کمیته ملی حزب دموکرات آمریکا از هک شدن مجدد این سازمان توسط ماموران مورد حمایت دولت روسیه خبر داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از رویترز، رئیس کمیته ملی حزب دموکرات آمریکا روز سه شنبه اعلام کرد که این سازمان بار دیگر توسط مامورانی که مورد حمایت دولت روسیه هستند، هک شده است، […]

[ad_1]

رئیس کمیته ملی حزب دموکرات آمریکا از هک شدن مجدد این سازمان توسط ماموران مورد حمایت دولت روسیه خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از رویترز، رئیس کمیته ملی حزب دموکرات آمریکا روز سه شنبه اعلام کرد که این سازمان بار دیگر توسط مامورانی که مورد حمایت دولت روسیه هستند، هک شده است، کسانی که قصد نفوذ و تاثیرگذاری بر روند انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را دارند.

به گزارش تسنیم، در ماه جولای نیز کمیته ملی حزب دموکرات آمریکا هدف حمله سایبری قرار گرفته بود.

دونا برازیل رئیس موقت کمیته ملی حزب دموکرات آمریکا تاکید کرد: یک نفر از این اقدامان مجرمانه سود می برد و آن یک نفر نیز دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان است.

وی تصریح کرد: ترامپ نه تنها بارها از پوتین تقدیر و از اقدامات او استقبال کرده، بلکه خواستار جاسوسی بیشتر روسیه برای کمک به کمپین انتخاباتی اش شده است.

کمپین ترامپ هنوز به این اظهارات واکنش نشان نداده است. دبی وازرمن رئیس سابق کمیته ملی حزب دموکرات در آستانه نشست جولای این حزب از این سمت استعفا کرد. استعفای وازرمن پس از آن صورت گرفت که ویکی لیکس فاش کرد که ایمیل های هک شده کمیته ملی دموکرات نشان می دهد که مقام‌های این حزب در رقابت های اولیه این حزب برای معرفی نامزد نهایی انتخابات ریاست جمهوری، از هیلاری کلینتون در برابر برنی ساندرز حمایت کرده اند.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس