تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] روابط عمومی حزب اعتماد ملی اطلاعیه ای مهم در خصوص سخنگوی این حزب صادر کرده است . به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی حزب اعتماد ملی استان تهران، متن این اطلاعیه که نسخه ای از آن برای ما ارسال شده است به شرح زیر است: بسمه تعالی“اطلاعیه مهم حزب اعتماد ملی”با توجه […]

[ad_1]

روابط عمومی حزب اعتماد ملی اطلاعیه ای مهم در خصوص سخنگوی این حزب صادر کرده است .

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی حزب اعتماد ملی استان تهران، متن این اطلاعیه که نسخه ای از آن برای ما ارسال شده است به شرح زیر است:

بسمه تعالی
“اطلاعیه مهم حزب اعتماد ملی”
با توجه به خبرهایی که اخیرا در فضاهای رسانه ای کشور در مورد مواضع رسمی حزب اعتماد ملی منتشر شده و موجب شبهه و سوال عمومی شده است به اطلاع می رساند:
قریب شش سال است که حزب اعتماد ملی فاقد سخنگو بوده و مواضع این حزب از طریق قائم مقام محترم حزب و یا صدور بیانیه های رسمی اعلام شده است.
در حال حاضر نیز مواضع این حزب فقط از طریق قائم مقام دبیرکل محترم حزب اعتماد ملی اعلام شده و اعلام خواهد شد.
ضمنا این تشکیلات تا اطلاع ثانوی “سخنگو” نخواهد داشت.
روابط عمومی
حزب اعتماد ملی ۹۵/۷/۴

به گزارش امیدوارنا اخیراً بحث ها در مورد ادامه یا عدم ادامه فعالیت شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان بالا گرفته است. در این میان بیشتر احزاب اصلاح طلب از جمله اعتماد ملی مخالف حضور اشخاص حقیقی عضو شورای راهبردی در این شورا برای تصمیم گیری ها هستند. اما امروز خبری منتشر شد که اسماعیل گرامی مقدم که پیشتر سمت سخنگویی حزب اعتماد ملی را برعهده داشت گفته بود حزب اعتماد ملی قصد خروج از شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان را ندارد. این در حالیست که روز گذشته بیانیه ای توسط برخی احزاب اصلاح طلب از جمله اعتماد ملی منتشر شد که کار شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان را پایان یافته اعلام کرده بودند. مشخص است که با خروج این احزاب مهم از شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان، عملاً این شورا رسمیت خود را از دست خواهد داد.

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس