تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده یک انبار و کارگاه کفاشی در محدوده بازار تهران خبر داد. سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره گفت: در ساعت ۱۱:۴۱ امروز یک مورد حادثه حریق در یک کارگاه کفاشی  به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که به […]

[ad_1]

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده یک انبار و کارگاه کفاشی در محدوده بازار تهران خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره گفت: در ساعت ۱۱:۴۱ امروز یک مورد حادثه حریق در یک کارگاه کفاشی  به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که به دنبال آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان چهار ایستگاه را به همراه تانکرها و خودروی حامل تجهیزات تنفسی واقع در خیابان خیام شمالی اعزام کردند.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل تصریح کرد: محل حادثه یک ساختمان دو طبقه قدیمی با یک طبقه زیرزمین بود که حدود ۳۰۰ متر مربع مساحت داشته و تمام فضای آن به کارگاه کفاشی و انبار نگهداری از مواد اولیه تولید کیف و کفش اختصاص داده شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه حریق از زیرزمین این ساختمان به مساحت حدود ۱۵۰ متر مربع آغاز شده و به طبقات فوقانی نیز سرایت کرده بود گفت: آتش نشانان بلافاصله وارد عمل شده و عملیات مهار و اطفای حریق را در دستور کار خود قرار دادند؛ اما با توجه به اینکه محل مملو از چسب، تینر و دیگر مواد اشتعال زا بود اطفای حریق با مشکلاتی روبرو بود اما آتش نشانان موفق شدند در زمانی کوتاه از توسعه و سرایت حریق به اماکن مجاور جلوگیری کرده و مدتی بعد نیز آن را به طور کامل مهار و اطفا کنند.

ملکی خسارت مالی ناشی از این حادثه را بالا ارزیابی کرد و افزود: خوشبختانه این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشت.

وی با بیان اینکه هم اکنون عوامل آتش نشانی مشغول عملیات تخلیه دود و اطفای حریق هستند گفت: تا دقایقی دیگر عملیات آتش نشانان در این محل به اتمام می‌رسد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس