تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، در این‌باره گفت: در ساعت ۲۱:۳۰ دیشب یک مورد حادثه آتش‌سوزی در کارگاه صندلی‌سازی از سوی آتش‌نشانی اسلامشهر به آتش‌نشانی تهران اطلاع داده و درخواست نیروی کمکی شد که معاونت عملیات آتش نشانی، آتش‌نشانان سه ایستگاه را به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی و تانکر آب به […]

[ad_1]

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، در این‌باره گفت: در ساعت ۲۱:۳۰ دیشب یک مورد حادثه آتش‌سوزی در کارگاه صندلی‌سازی از سوی آتش‌نشانی اسلامشهر به آتش‌نشانی تهران اطلاع داده و درخواست نیروی کمکی شد که معاونت عملیات آتش نشانی، آتش‌نشانان سه ایستگاه را به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی و تانکر آب به محل حادثه واقع در چهاردانگه اسلام‌شهر، شهرک گلدسته اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل حادثه گفت: محل آتش‌سوزی گاراژی به وسعت ۱۵۰۰ متر به همراه کارگاه‌های کوچک و بزرگ تولید صندلی و صنایع چوب بود و در مجاورت آن نیز یک سوله مسقف به وسعت ۳۰۰ متر مربع قرار داشت که مملو از چوب و لوازم ساخت صندلی بود.

ملکی با بیان اینکه شدت حادثه به حدی بود که سقف سوله تخریب شده بود، اظهار کرد: شعله‌های آتش به کارگاه‌های اطراف نیز سرایت کرده و در حال گسترش بود که عوامل آتش‌نشانی از چند جهت عملیات اطفای حریق را آغاز کرده و موفق به جلوگیری از سرایت آن به نقاط دیگر شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه مدتی بعد آتش‌نشانان موفق به مهار و اطفای کامل حریق شدند، افزود: این حادثه مورد فوتی و مصدوم نداشت، اما خسارت مالی بر جا مانده از آن بالا بود.

وی با بیان اینکه علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش‌نشانی اسلامشهر در دست بررسی است، افزود: عوامل آتش‌نشانی تهران پس از ایمن‌سازی محل در ساعت ۲۲:۲۰ به عملیات خود خاتمه دادند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس