تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، در این‌باره گفت: در ساعت ۱۲ ظهر امروز وقوع حادثه آتش‌سوزی گسترده در یک انبار مواد شیمیایی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان، پنج ایستگاه را به همراه تجهیزات مربوطه به محل حادثه واقع در شهر ری، خیابان انبار […]

[ad_1]

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، در این‌باره گفت: در ساعت ۱۲ ظهر امروز وقوع حادثه آتش‌سوزی گسترده در یک انبار مواد شیمیایی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان، پنج ایستگاه را به همراه تجهیزات مربوطه به محل حادثه واقع در شهر ری، خیابان انبار نفت اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل حادثه اظهارکرد: پس از حضور آتش نشانان در محل حادثه مشاهده شد که سوله‌ای مسقف به مساحت ۵۰۰ متر مربع دچار حریق شده است.

ملکی با بیان اینکه داخل این سوله انبارهای کوچک ۱۰۰ و ۹۰ متری قرار داشت، گفت: این سوله کاملاً شعله‌ور شده و دود زیادی از آن برخاسته بود که آتش نشانان از چند جهت وارد عمل شده و عملیات اطفای حریق را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه آتش نشانان مدتی بعد موفق به مهار و اطفای کامل حریق شدند، گفت: در پی این حادثه یک نفر از کارگران انبار از ناحیه پا دچار آسیب‌دیدگی شد و سه نفر از آتش‌نشانان نیز با مشکلات تنفسی مواجه شدند که همگی آنان به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه این حادثه خسارت زیادی بر جای گذاشته بود، گفت: علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس