تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از حریق ناگهانی یک دستگاه اسکانیای حامل مواد شیمیایی و دارویی در لرستان خبر داد. سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره، گفت: در ساعت ۲:۵۰ بامداد امروز یک دستگاه اتوبوس مسافربری اسکانیا در حال حرکت بوده که در محدوده پلیس راه […]

[ad_1]

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از حریق ناگهانی یک دستگاه اسکانیای حامل مواد شیمیایی و دارویی در لرستان خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره، گفت: در ساعت ۲:۵۰ بامداد امروز یک دستگاه اتوبوس مسافربری اسکانیا در حال حرکت بوده که در محدوده پلیس راه پل زال ـ خرم آباد دچار حریق شد.

وی با بیان اینکه حریق این اتوبوس ناگهانی بوده و بدون برخورد با خودروی دیگر انجام شده است، اظهار کرد: بلافاصله مسافران این اتوبوس تخلیه شده و خوشبختانه این حادثه مورد مصومیت نداشته است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهبر ناجا درباره چرایی وقوع این حادثه نیز گفت: این اتوبوس حامل بار مواد شیمیایی و دارویی بوده و همین امر باعث این حادثه شده است.

رحمانی افزود: متاسفانه برخی از رانندگان اتوبوس اقدام به جابجایی و حمل مواد شیمیایی و دارویی می‌کنند در حالیکه این اقدام غیرمجاز و خطرآفرین است.

وی اضافه کرد: مواد شیمیایی و دارویی حتما باید به وسیله خودروهای مجاز و با نظارت موسسات مربوطه انجام شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس