تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق در یک ساختمان پنج طبقه در مرکز پایتخت خبر داد. سید جلال ملکی در گفت وگو با ایسنا در این‌باره گفت: در ساعت ۱۸:۳۵ روز گذشته یک مورد حادثه حریق به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی […]

[ad_1]

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق در یک ساختمان پنج طبقه در مرکز پایتخت خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت وگو با ایسنا در این‌باره گفت: در ساعت ۱۸:۳۵ روز گذشته یک مورد حادثه حریق به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان سه ایستگاه را به همراه تانکر آب و تجهیزات مربوطه به محل حادثه واقع در خیابان ملت اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل افزود: پس از حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه مشاهده شد که حریق در یک ساختمان پنج طبقه اداری رخ داده و کانون آتش واحدی ۱۰۰ متری در طبقه سوم این ساختمان است که به محلی برای انبار کردن لوازم یدکی تبدیل شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به عملیات آتش‌نشانان برای اطفای حریق گفت: در دیگر طبقات این ساختمان نیز واحدهایی با کاربری اداری و انبار قرار داشت که شعله‌های آتش‌در حال سرایت به آنها بود به همین دلیل آتش نشانان هم‌زمان با ایمن‌سازی محل و قطع برق و گاز ساختمان از سرایت آتش به دیگر بخش‌ها جلوگیری کرده و مدتی بعد نیز موفق به اطفای کامل حریق شدند.

ملکی همچنین از نجات سه تن از افراد حاضر در این ساختمان از میان دود و شعله‌های آتش‌خبر داد و افزود: آتش نشانان این سه نفر را به پشت بام منتقل کرده و پس از اتفای کامل حریق به سطح زمین انتقال دادند.

وی با بیان اینکه علت این حادثه در دست بررسی است، ادامه داد: عوامل آتش نشانی پس از ایمن‌سازی محل در ساعت ۱۹:۵۳ به عملیات خود خاتمه دادند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس