تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] تصاویر منتشر شده از آتش‌سوزی‌ها در ایالت کالیفرنیا نشان از گستردگی و میزان خسارات و ویرانگری آن دارد. به گزارش ایسنا، این آتش‌سوزی با سرعت بی‌سابقه‌ای در شهر “سن برناردینو” در حال پیشروی است. نزدیک به ۱۰ هزار هکتار از جنگل‌های این منطقه در آتش می‌سوزند. آتش‌نشانان ناگزیر بیش از ۳۰۰۰ خودروی مجهز را […]

[ad_1]

تصاویر منتشر شده از آتش‌سوزی‌ها در ایالت کالیفرنیا نشان از گستردگی و میزان خسارات و ویرانگری آن دارد.

به گزارش ایسنا، این آتش‌سوزی با سرعت بی‌سابقه‌ای در شهر “سن برناردینو” در حال پیشروی است.

نزدیک به ۱۰ هزار هکتار از جنگل‌های این منطقه در آتش می‌سوزند. آتش‌نشانان ناگزیر بیش از ۳۰۰۰ خودروی مجهز را به نقاط مختلف آورده‌اند تا شاید بتوانند این آتش‌سوزی‌های گسترده را مهار کنند. در کنار آن ۱۰ بالگرد مخصوص مهار آتش نیز از آسمان به خاموش کردن آتش کمک می‌کنند.

با این وجود آتش‌نشانان تاکنون تنها توانسته‌اند ۴ درصد از آتش‌سوزی‌های گسترده را مهار کنند. دولت در این ایالت اعلام وضعیت اضطراری کرده است.

بیش از ۸۲ هزار نفر از ساکنان مناطق مورد تهدید به مناطق امن منتقل شده‌اند اما همچنان بسیاری از شهروندان حاضر نیستند خانه‌هایشان را ترک کنند.

به گزارش یورونیوز، هنوز معلوم نیست مقصر اصلی این آتش‌سوزی کیست اما خشکسالی شدید و بادهای قوی عامل اصلی گسترش آتش‌سوزی در هکتارها زمین در “سن برناردینو” است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس