تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده انبار لوستر در محدوده بازار تهران خبر داد. سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، دراین باره گفت: در ساعت ۱۱:۵۷ امروز حادثه آتش‌سوزی در ساختمانی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان سه ایستگاه […]

[ad_1]

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده انبار لوستر در محدوده بازار تهران خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، دراین باره گفت: در ساعت ۱۱:۵۷ امروز حادثه آتش‌سوزی در ساختمانی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان سه ایستگاه را به همراه تجهیزات مربوطه به محل حادثه واقع در  واقع در حوالی چهارراه ابوسعید اعزام کرد.

ملکی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه گفت: پس از حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک ساختمان چهار طبقه رخ داده و کانون آن انباری به مساحت حدود ۱۰۰ متر مربع در طبقه همکف بود که مملو از وسایل و تجهیزات روشنایی و لوستر بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران  با بیان اینکه شعله های آتش تمام این فضا را در برگرفته و در حال سرایت به طبقات بالایی بود، گفت: دود زیادی طبقات این ساختمان را فرا گرفته بود.

وی با بیان اینکه در طبقه فوقانی این ساختمان دو زن زندگی می کردند، ادامه داد: آتش‌نشانان با تقسیم شدن به دو گروه، عملیات نجات و اطفای حریق را آغاز کرده و یک گروه از آتش نشانان با مراجعه به طبقات بالایی این دو زن را نجات داده و به محل امن منتقل کردند.

ملکی افزود: گروه دیگر از آتش نشانان نیز اقدام به مهار و اطفای کامل حریق کرده و پس از ایمن سازی محل و تخلیه دود در ساعت ۱۳:۱۷ به عملیات خود خاتمه دادند. 

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس