تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] آتش جزئی در مخزن ٢٠٠١ بوعلی سینا پتروشیمی هم اکنون خاموش شده است و تنها دود حاصل از آن باقی مانده است. به گزارش ایسکانیوز از شانا، امید شهیدی نیا، فرمانده ارشد اچ اس یی، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر اظهار کرد:شعله های آتش ناشی از لجن باقیمانده در […]

[ad_1]

حریق-جزئی-مخزن-2001-پتروشیمی-بوعلی-سینا-خاموش-شد.jpg

آتش جزئی در مخزن ٢٠٠١ بوعلی سینا پتروشیمی هم اکنون خاموش شده است و تنها دود حاصل از آن باقی مانده است.

به گزارش ایسکانیوز از شانا، امید شهیدی نیا، فرمانده ارشد اچ اس یی، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر اظهار کرد:شعله های آتش ناشی از لجن باقیمانده در کف مخزن ٢٠٠١ مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا بوده است.

وی افزود: دلیل مشتعل شدن در این مخزن بررسی در حال بررسی است.

لجن باقیمانده کف مخزن حادثه دیده پتروشیمی بوعلی سینا به دلیل افزایش دمای هوا و حرارت زیاد، دچار حریقی سطحی شد و دود غلیظی از آن برخاست، به طوری که از جاده کناری مجتمع این طور به نظر می رسیده که این مخزن دوباره آتش گرفته است.

به گزارش اداره روابط عمومی پتروشیمی بوعلی سینا، شایعه آتش سوزی دوباره در این مجتمع پتروشیمی این موضوع صحت ندارد و تنها لجن باقیمانده در کف مخزن ٢٠٠١ مجتمع که در حادثه آتش سوزی پیشین به طور کامل خالی شده بود به دلیل گرمای هوا دود کرده و بلافاصله از سوی تیم آتش نشانان مجتمع خاموش شده است.

طبق توضیح مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا مخزن ٢٠٠١ به طور کامل خالی از مواد بوده و هیچ گونه عملیاتی روی آن انجام نمی شده است.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس