تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] ادامه آتش‌سوزی‌های طبیعی در کالیفرنیای شمالی تعدادی از ساکنان این منطقه را از خانه‌های خود فراری داده است. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام مقامات محلی کالیفرنیای شمالی شعله‌های آتش به سرعت بوته‌های خشک منطقه را فرا گرفته و بیش از ۱۰۰۰ نفر را مجبور کرده تا خانه‌های خود را ترک کنند. سال گذشته نیز […]

[ad_1]

ادامه آتش‌سوزی‌های طبیعی در کالیفرنیای شمالی تعدادی از ساکنان این منطقه را از خانه‌های خود فراری داده است.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام مقامات محلی کالیفرنیای شمالی شعله‌های آتش به سرعت بوته‌های خشک منطقه را فرا گرفته و بیش از ۱۰۰۰ نفر را مجبور کرده تا خانه‌های خود را ترک کنند. سال گذشته نیز در جریان وقوع آتش سوزی‌های جنگلی ساکنان این منطقه مجبور به ترک خانه‌های خود شده بودند.

نیروهای آتش‌نشان کالیفرنیای شمالی اعلام کردند که به دنبال آتش‌سوزی‌ها ۵۰۰ خانه تخلیه شده‌ است. همچنین شعله‌های آتش تا اوایل روز گذشته (یکشنبه) تا وسعت بیش از پنج کیلومتر مربع گسترش یافته و امدادگران برای کنترل شعله‌های آتش با گرمای هوا و نبود رطوبت کافی مواجه هستند.

شعله‌های آتش به دلیل وضعیت خشک این ایالت که ناشی از خشکسالی‌های بی سابقه است به سرعت در حال گسترش است.

همچنین آتش سوزی خانه‌های ۳۰۰۰ نفر دیگر از ساکنان کالیفرنیای شمالی را تهدید می‌کند و از آنان درخواست شده هوشیار باشند تا در صورت نیاز به سرعت خانه‌های خود را تخلیه کنند.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، ۵۰۰ نیروی آتش نشان با تجهیزات مرتبط در تلاش برای مقابله با حریق هستند که علت بروز آن در حال بررسی است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس