تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تیم روستوف در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا احتمالاً با تیم‌های بایرن مونیخ، لسترسیتی و اف سی بروژ بلژیک روبه‌رو خواهد شد. به گزارش ایسکانیوز، تیم فوتبال روستوف روسیه بامداد امروز (پنجشنبه) با تحمیل شکست سنگین ۴ بر یک به تیم آژاکس آمستردام هلند مقتدرانه به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد. سایت […]

[ad_1]

روستوف

تیم روستوف در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا احتمالاً با تیم‌های بایرن مونیخ، لسترسیتی و اف سی بروژ بلژیک روبه‌رو خواهد شد.

به گزارش ایسکانیوز، تیم فوتبال روستوف روسیه بامداد امروز (پنجشنبه) با تحمیل شکست سنگین ۴ بر یک به تیم آژاکس آمستردام هلند مقتدرانه به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد.

سایت سویتس روسیه با پیش‌بینی گروه‌بندی لیگ قهرمانان اروپا که امشب (پنجشنبه) قرعه‌کشی آن در موناکوی فرانسه برگزار می‌شود تیم‌های بایرن مونیخ آلمان، لسترسیتی انگلیس و اف سی بروژ بلژیک را حریفان احتمالی یاران آزمون و عزت‌اللهی معرفی کرد.

روستوف برای رسیدن به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا تیم‌های اندرلشت بلژیک و آژاکس آمستردام هلند را حذف کرد و سردار آزمون و سعید عزت‌اللهی، دو ملی‌پوش ایرانی این تیم نقش مهمی در صعود تاریخی روستوفی‌ها داشتند.

۶۰۴/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس