تاریخ انتشار: ۲۵ خرد ۱۳۹۵

– دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان بوشهر گفت: حرفه آموزی و اشتغال معتادان بهبود یافته این استان با جدیت دنبال می شود.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از ایرنا، ارسطو ترکمان منش روز دوشنبه درجمع خبرنگاران افزود: گسترش حمایت و صیانت از بهبود یافتگان و خانواده آنان با محوریت سازمان های مردم نهاد و استفاده از ظرفیت خیران از دیگر برنامه های ویژه برای معتادان در سطح استان بوشهر است.
وی بیان کرد: صیانت از معتادان بهبود یافته و توسعه آموزش های فنی و حرفه ای با هدف ایجاد اشتغال و توانمند سازی آنان از جمله اقدام های پیش بینی شده برای کاهش ابتلا افراد جامعه به موادمخدر است.
ترکمان منش بیان داشت: هدف اصلی اقدام های پیش بینی شده برای معتادان، رفع نیازهای اقتصادی و معیشتی خانواده های آسیب دیده از اعتیاد و ایجاد امید و تسریع در فرایندجامع پذیری و بازگشت آنان به محیط خانواده و جامعه است.
وی ادامه داد: طراحی و اجرای طرح ملی استاندارد سازی، رتبه بندی و توانمند سازی سازمان های مردم نهاد با رویکرد اجتماعی در امر مبارزه همه جانبه با موادمخدر و روانگردان ها و افزایش پنج درصدی میزان مشارکت تشکل ها و سازمان های مردم نهاد و غیر دولتی در قالب شبکه ملی و استانی از اولویت های مهم ستاد مبارزه با موادمخدر در سال جاری است.
ترکمان منش گفت: افزایش حمایت از جامعه زنان بویژه زنان سرپرست خانوار و در معرض خطر و توانمند سازی آنان در مقابل تهدید اعتیاد و تبعات ان نیز از دستور العمل های مهم پیش بینی شده در ستاد مبارزه با موادمخدر است.
وی افزود: ساماندهی و تلاش برای شبکه سازی سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه کاهش تقاضای موادمخدر و روانگردان ها بر اساس شیوه های علمی و نوین نیز از جمله اقدامات پیش بینی شده در سطح کلان برای حوزه مبارزه با موادمخدر است.
۷۲۱۲/۱۶۵۶

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس