تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده مرزبانی کشورمان در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی، فضای کنونی مرزهای کشور را همان فضای دوران هشت سال دفاع مقدس دانست. به گزارش ایسنا، سردار قاسم رضایی در سفر به استان آذربایجان غربی و دیدار با حجت السلام دکتر “سید مهدی قریشی” نماینده ولی فقیه در استان و امام […]

[ad_1]

فرمانده مرزبانی کشورمان در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی، فضای کنونی مرزهای کشور را همان فضای دوران هشت سال دفاع مقدس دانست.

به گزارش ایسنا، سردار قاسم رضایی در سفر به استان آذربایجان غربی و دیدار با حجت السلام دکتر “سید مهدی قریشی” نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه در ادامه با اشاره به ارتباطات و تعاملات دیبلماتیک مرزبانان با کشورهای همسایه، افزود: روابط خوبی را با اکثر مرزبانان کشور های همسایه داریم و با تقویت ارتباطات دیپلماتیک با آنان، موجب کاهش مشکلات مرزی و ارتقاء سطح مناسبات ماموریتی شده ایم.

اقدامات انجام گرفته در مقابله با قاچاق جهت تحقق فرمان و شعار مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی از دیگر مواردی بود که فرمانده مرزبانی کشورمان در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان بیان کرد.

سردار رضایی همچنین فضای کنونی مرزهای کشور را همان فضای دوران هشت سال دفاع مقدس دانست و گفت: اقدامات خوب و ارزشی آن دوران از جمله دائم الوضو بودن رزمندگان و اقامه ملکوتی اذان در اوقات شرعی، در سراسر یگانها و پاسگاه های مرزی نیز همانند آن ایام توسط مرزبانان ما اجرا می شود.

براساس گزارش سایت ایسنا، فرمانده مرزبانی ناجا، ضمن تقدیر از تلاش مرزبانان و سایر دستگاه های امنیتی کشور بیان داشت: نیرو های مسلح کشورمان تنها نیرو های مسلحی در دنیا هستند که در مسیر توحید گام برمی دارند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس