تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]   خودروی رنجروور مخصوص شاهزاده ویلیام پسر ولیعهد بریتانیا و همسرش کیت میدلتون برای فروش در حراجی به خیریه “استار” فرستاده شد.  به گزارش تیک؛  به نقل از “دیلی‌میل”، این رنجروور برای اولین بار ۳ سال قبل برای انتقال نتیجه این زوج سلطنتی انگلیس – شاهزاده جورج – از بیمارستان به خانه در اختیار آنها […]

[ad_1]

 
 
خودروی رنجروور مخصوص شاهزاده ویلیام پسر ولیعهد بریتانیا و همسرش کیت میدلتون برای فروش در حراجی به خیریه “استار” فرستاده شد.
 
به گزارش تیک؛  به نقل از “دیلی‌میل”، این رنجروور برای اولین بار ۳ سال قبل برای انتقال نتیجه این زوج سلطنتی انگلیس – شاهزاده جورج – از بیمارستان به خانه در اختیار آنها قرار گرفت.
 
تمام درآمد این حراجی صرف مدارس و تجهیز ساختارهای IT ، توصعه بیمارستان‌ها و ارائه خدمات روان‌درمانی به آسیب‌دیدگان نیروهای مسلح می‌شود.
 
بالاترین قیمت پیشنهادی که تاکنون برای این خودرو مطرح شده ۴۹ هزار و ۹۷۰ پوند (۶۴ هزار و ۹۷۶ دلار) است. پیش از این انتظار می‌رفت این خودرو بین ۷۵ تا ۱۵۰ هزار پوند به فروش برسد. البته ۸ روز دیگر از این حراجی باقی مانده است.
 
تعجب‌برانگیز نیست که این رنجروور با بالاترین قابلیت‌ها و امکانات به این زوج سلطنتی عرضه شده باشد. احتمال می‌رود طیف وسیعی از ویژگی‌های سفارشی در این خودرو به کار رفته باشد که تا کنون نامی از آن‌ها ذکر نشده است. اما به طور قطع می‌توان از پوشش‌ها و صفحه‌های ضد گلوله در این خودرو نام برد.
 
این خودرو به یک موتور۴٫۴ لیتری V8 با بازده ۳۳۴ اسب بخار و یک سامانه انتقال قدرت خودکار ۸ سرعته مجهز شده است.منبع: عصر ایران

[ad_2]

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس