تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دو ملی پوش المپیکی تنیس روی میز ایران بسیار زودتر از آنچه تصور می شد، از دور بازی های ریو حذف شدند و به این ترتیب پرونده تنیس روی میز ایران در المپیک ریو بسته شد. به گزارش تابناک ورزشی، نیما عالمیان در دومین بازی خود در المپیک ۲۰۱۶ مقابل اویدو حریفی از رومانی […]

[ad_1]

دو ملی پوش المپیکی تنیس روی میز ایران بسیار زودتر از آنچه تصور می شد، از دور بازی های ریو حذف شدند و به این ترتیب پرونده تنیس روی میز ایران در المپیک ریو بسته شد.

به گزارش تابناک ورزشی، نیما عالمیان در دومین بازی خود در المپیک ۲۰۱۶ مقابل اویدو حریفی از رومانی به میدان رفت.

وی در سه گیم نخست این مسابقه با امتیازهای ۱۱ بر ۷، ۱۱ بر ۶ و ۱۱ بر ۹ شکست خورد اما گیم چهارم را با برتری ۱۱ بر ۹ به سود خود تمام کرد. عالمیان اما در گیم پنجم ۱۱ بر ۴ شکست خورد واینگونه به کار خود در این المپیک پایان داد. نیما عالمیان نخستین رقابت خود را مقابل نماینده آمریکا پیروز شده بود.

پیش از این نوشاد عالمیان و همین طور ندا شهسواری با شکست در نخستین بازی خود از المپیک کنار رفتند.نوشاد عالمیان در ادامه روز نخست بازی های المپیک ساعت ۱۹ به وقت محلی مقابل حریفی از اسلوونی باخت و با المپیک خداحافظی کرد.

وی در نخستین رقابت خود مقابل بویان تاکیچ رنک ۵۳ جهان در ست اول با ۱۱ بر ۸ شکست خورد. در ست دوم وی با نتیجه ۱۱ بر ۷ پیروز شد. در ادامه نوشاد ست سوم را با امتیاز ۱۱ بر ۵ واگذار کرد و در ست چهارم نیز ۱۱ بر۵نتیجه را باخت و در ست پنجم نیز با نتیجه ۱۱ بر ۹ شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

[ad_2]

منبع:تابناک ورزشی

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس