تاریخ انتشار: ۰۴ آبا ۱۳۹۴

رقابتهای تکواندو آزاد قزاقستان روز گذشته در آلماتی آغاز شد و بعد از طلای آرمین هادی پور در روز نخست ، امروز در دومین روز این رقابتها هر دو نماینده کشورمان از دور رقابتها کنار رفتند.

به گزارش “گذارخبر” رقابتهای تکواندو  آزاد قزاقستان روز گذشته در آلماتی آغاز شد و بعد از طلای آرمین هادی پور در روز نخست ، امروز در دومین روز این رقابتها هر دو نماینده کشورمان از دور رقابتها کنار رفتند.  بهنام اسبقی، در وزن ۶۸- کیلوگرم کشورمان، در مبارزه اول مقابل نماینده قزاقستان صاحب برتری شد.

نماینده میزبان در این مبارزه با ضربات مشت باعث آسیب دیدگی شدید اسبقی از ناحیه بینی شد. با وجود این اتفاق با صلاحدید کادر فنی اسبقی به مبارزات خود ادامه داد و در ادامه با همین وضعیت به مصاف نماینده روسیه رفت و در امتیاز طلایی نتیجه را واگذار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت.

اسبقی پس از این مبارزه بلافاصله راهی بیمارستان شد.همچنین فرزاد ذوالقدری دیگر نماینده کشورمان در این وزن پس از پیروزی ۱۴ بر ۴ مقابل نماینده قزاقستان در ادامه برابر تکواندوکار اردن نتیجه را واگذار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت.

تیم ملی کشورمان فردا (سه‌شنبه) و در سومین روز بازیها نماینده ای را ندارد و امید عمیدی تکواندوکار وزن ۸۷- کیلوگرم کشورمان بعنوان آخرین نماینده ایران روز چهارشنبه (۶ آبانماه) برروی شیاپ چانگ می رود.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس