تاریخ انتشار: ۰۴ بهم ۱۳۹۴

منابع آگاه از گمانه زنی ها در نشست اخیر مشورتی شورای نگهبان، خبر از تایید صلاحیت آیت الله هاشمی رفسنجانی می دهند. همین خبرگزاری ساعاتی پیش در خبری مدعی ردصلاحیت سید حسن خمینی شد ، اما این خبر لحظاتی پیش از خروجی این خبرگزاری حذف شد!

به گزارش “گذارنیوز” ، آزمون کتبی داوطلبان روز سه‌شنبه ۱۵ دی برگزار شد و آزمون شفاهی نیز که مرحله دوم آزمون محسوب می‌شد، برای پذیرفته شدگان مرحله کتبی توسط آیت‌الله شب‌زنده‌دار و آیت‌الله مدرسی یزدی انجام گرفت.

پیش از این، نجات‌الله ابراهیمیان سخنگوی شورای نگهبان شرکت نکردن در آزمون عملی خبرگان توسط داوطلبان این دوره از انتخابات را به منزله انصراف از کاندیداتوری ندانست و گفت: شرکت نکردن هر کدام از کاندیداها در آزمون علمی اجتهاد خبرگان رهبری که امروز برای داوطلبان نمایندگی مجلس خبرگان رهبری برگزار شد، انصراف از کاندیداتوری آنها تلقی نمی‌شود.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا شرکت نکردن در آزمون خبرگان به معنی رد صلاحیت است یا خیر؟ گفت: بنا بر اعلام نظر آیت الله مومن عضو فقهای مجلس خبرگان رهبری، ممکن است در ادامه بررسی صلاحیت ها، داوطلبی که در آزمون شرکت نکرده است، شرایط اجتهادش محرز شود و بتواند در ادامه مسیر انتخابات حضور داشته باشد.

اخبار لحظه به لحظه از اعلام نتایج بررسی صلاحیت ها

تسنیم نوشت: منابع آگاه از گمانه زنی ها در نشست اخیر مشورتی شورای نگهبان، خبر از تایید صلاحیت آیت الله هاشمی رفسنجانی می دهند.

حذف خبر «رد صلاحیت سید حسن» در خبرگزاری «تسنیم»

همین خبرگزاری ساعاتی پیش در خبری مدعی ردصلاحیت سید حسن خمینی شد ، اما این خبر لحظاتی پیش از خروجی این خبرگزاری حذف شد.

حذف خبر «رد صلاحیت سید حسن» در خبرگزاری «تسنیم» + سند/ آیت الله هاشمی رفسنجانی «تایید صلاحیت» شد
انتشار خبر «رد صلاحیت» پیش از حذف

 

آیت الله هاشمی رفسنجانی «تایید صلاحیت» شد/ حذف خبر «رد صلاحیت سید حسن» در خبرگزاری «تسنیم»
انتشار خبر مذکور، پس از حذف در سایت تسنیم

قابل ذکر است، پیش از این برخی از سایت های خبری پس از روزهای متمادی در هجمه به آیت الله سید حسن خمینی، به نقل از آیت الله موحدی کرمانی مدعی «رد صلاحیت سید حسن خمینی» شده بودند، اما جامعه روحانیت مبارز در اطلاعیه ای، ضمن انتقاد از این رسانه ها، خبر مذکور را تکذیب کرد.

حذف خبر «رد صلاحیت سید حسن» در خبرگزاری «تسنیم» + سند/ آیت الله هاشمی رفسنجانی «تایید صلاحیت» شد
خبر منتشره از زبان آیت الله موحدیحذف خبر «رد صلاحیت سید حسن» در خبرگزاری «تسنیم» + سند/ آیت الله هاشمی رفسنجانی «تایید صلاحیت» شد
و تکذیب جامعه روحانیت در مورد سخنان ایت الله موحدی

کارشناسان، انتشار خبر این خبرگزاری در مورد «رد صلاحیت سید حسن» و حذف فوری آن را در راستای همان خط قبلی قلمداد می کنند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس