تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مرد شماره دو جهان از صعود به نیمه نهایی تنیس اپن آمریکا باز ماند. به گزارش ایسکانیوز مرحله یک چهارم نهایی با شگفتی همراه شد. اندی ماری و کی نیشیکوری در نخستین بازی به مصاف هم رفتند که تنیسور ژاپنی توانست مرد شماره دو جهان را شکست بدهد. این دیدار با نتیجه سه بر […]

[ad_1]

 فینال تنیس ویمبلدون : اندی ماری 3 - 0 میلوش رائونیچ

مرد شماره دو جهان از صعود به نیمه نهایی تنیس اپن آمریکا باز ماند.

به گزارش ایسکانیوز مرحله یک چهارم نهایی با شگفتی همراه شد. اندی ماری و کی نیشیکوری در نخستین بازی به مصاف هم رفتند که تنیسور ژاپنی توانست مرد شماره دو جهان را شکست بدهد.

این دیدار با نتیجه سه بر دو به نفع نیشیکوری پایان یافت. ماری در ست نخست به راحتی و با نتیجه ۶ بر یک پیروز شد اما ست دوم را ۶ بر چهار واگذار کرد. در ادامه تنیسور انگلیسی ۶ بر چهار پیروز شد اما در ست چهارم ۶ بر یک شکست خورد. ست پنجم نیز نزدیک دنبال شد و در نهایت نیشیکوری ژاپنی هفت بر پنج پیروز و مانع از صعود قهرمان المپیک ریو به نیمه نهایی شد.

در بخش بانوان نیز سرنا ویلیامز آمریکایی دو بر یک سیمونا هالپ را شکست داد و به دور بعد صعود کرد. تنیسور برتر جهان ست نخست را ۶ بر دو به نفع خود به پایان رساند اما در ست دوم تنیسور رومانیایی ۶ بر چهار پیروز شد. در نهایت ویلیامز در ست سوم ۶ بر سه حریف خود را شکست داد.

ویلیامز که به دنبال هفتمین قهرمانی‌اش است در نیمه نهایی برابر کارولینا پلیکووا قرار می گیرد. تنیسور اهل چک آنا کونجو کروات را در دو ست پیاپی و با نتیجه مشابه ۶ بر دو شکست داد.

۶۰۵/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس