تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر راه و شهرسازی درباره زمان به سرانجام رسیدن طرح مسکن مهر عنوان کرد: من چند بار گفتم که مسکن مهر چندین دولت را گروگان خودش می‌گیرد. حداقل دو سه دولت دیگر درگیرند. به گزارش اقتصادنیوز، عباس آخوندی تاکنون چندین مرتبه به اشکال مختلف از طرح مسکن مهر گلایه کرده و از مشکلات […]

[ad_1]


وزیر راه و شهرسازی درباره زمان به سرانجام رسیدن طرح مسکن مهر عنوان کرد: من چند بار گفتم که مسکن مهر چندین دولت را گروگان خودش می‌گیرد. حداقل دو سه دولت دیگر درگیرند.

به گزارش اقتصادنیوز، عباس آخوندی تاکنون چندین مرتبه به اشکال مختلف از طرح مسکن مهر گلایه کرده و از مشکلات اجرایی این طرح سخن گفته است. وی این بار در گفت‌وگویی درباره زمان به سرانجام رسیدن طرح مسکن مهر عنوان کرد: من چند بار گفتم که مسکن مهر چندین دولت را گروگان خودش می‌گیرد. حداقل دو سه دولت دیگر درگیرند.

آخوندی که با ویژه‌نامه روزنامه ایران برای هفته دولت گفت‌وگو می‌کرد، افزود:مسأله آموزش و پرورش، مسأله حمل و نقل، مسأله بهداشت و درمان، اینها که حل شود باز هم مسائل  فرهنگی و روانی زیادی باقی می‌ماند. چون اینها شهرهای بدون هرگونه زیرساخت‌های اجتماعی و فیزیکی هستند.

وی در پاسخ به این سوال که پیش‌بینی شما برای پایان تکمیل طرح‌های مسکن مهر چیست؟ اظهار کرد: تقریباً یک میلیون و ۹۰۰ هزار واحد تمام شده و تحویل هم شده یا در آستانه تحویل است و ۳۰۰ هزار واحد باقی مانده است. طرح مسکن مهر را نباید یک طرح درنظر بگیرید، هر شهری طرح دارد، هر کدام یک وضعیت دارند، بنابراین اینکه می‌گویند طرح مسکن مهر درست نیست، باید بگویند طرح‌ها. الان وارد هسته سخت می‌شویم. ۱۱۷ هزار واحد اصلاً مشتری ندارد، خب اینها دیگر تکمیل کردن ندارد، چون مشتری ندارد. ۴۹ هزار واحد هم در دادگاه مسأله دعوی دارد، شما نمی‌توانید تا دادگاه رسیدگی نکند و قاضی حکم ندهد، کاری برای آن انجام دهید. مجموع اینها ۱۶۶ هزار واحد می‌شود. بنابراین چیزی که باقی می‌ماند و ما باید آن را جمع کنیم، رقم زیادی نیست و امسال آن را جمع می‌کنیم.یک سری واحدها باقی می‌ماند که مشتری ندارد. ما طرح‌هایی که مشتری و متقاضی دارد را جمع می‌کنیم، تمام طرح‌هایی که متقاضی دارد، هم‌اکنون در حال انجام است.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس