تاریخ انتشار: ۱۹ بهم ۱۳۹۴
محبیان:

فهرست فعلی مطرح شده توسط ائتلاف اصولگرایان فعلا تنها فهرست است و در میان اصولگرایان هیچ کس ولو آنکه انتقادات جدی به فهرست کنونی داشته باشد، مایل نیست نقش وحدت‌شکن داشته باشد.

 

به گزارش “گذارنیوز”  وی در گفت‌وگویی در مورد احتمال ارایه فهرست‌های دیگر از سوی اصولگرایان میانه‌رو در مقابل فهرست انتخاباتی شورای ائتلاف اصولگرایان، اظهار کرد: به گمانم در حال حاضر بسیاری از اصولگرایان معتقدند که انتقادات زیادی به ویژه به فهرست تهران وجود دارد ولی بهتر است منتظر نتیجه نهایی باشیم
.
این تحلیلگر مسائل سیاسی در مورد ترکیب فهرست انتخاباتی ائتلاف اصولگرایان و جای خالی برخی چهره‌های موثر این جریان، خاطرنشان کرد: به صورت روشن، علی لاریجانی در فهرست تهران نادیده گرفته شده است؛ اما به نظر من لاریجانی قصد درگیری با شورای ائتلاف را ندارد.
محبیان در مورد میزان اقبال اصولگرایان به فهرست شورای ائتلاف، یادآور شد: منتقدان فهرست تهران بر این باورند که ظرفیت رای‌آوری این فهرست بیش از ٢٠درصد نیست .
با این حال، این فعال سیاسی اصولگرا در مورد برخی تحلیل‌ها نسبت به حداد عادل و وضعیت او در ائتلاف اصولگرایی که بیشتر حامیان و نزدیکان او در فهرست انتخاباتی‌شان جای گرفته است، اظهار کرد: به گمانم آشکار یا پنهان فهرست تهران پیامی منفی برای ریاست لاریجانی در مجلس آتی دارد.
محبیان با اشاره به فعالیت‌های انتخاباتی حداد عادل در اردوگاه اصولگرایی گفت: طبعا حداد عادل وضعیت خود را در مجلس آینده خوب می‌بیند و خود را برای ریاست مجلس دهم آماده می‌کند زیرا به نظر می‌رسد توانسته تایید موتلفه و بعضی گروه‌های سنتی را هم داشته باشد؛ اما چرخ گردونه سیاست‌، بازی‌های بسیار دارد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس