تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون حقوقی رئیس جمهور: ما به سمت ساخت بمب هسته ای نرفته ایم و نخواهیم رفت چون طبق فتوای رهبری آن را حرام میدانیم. اما اگر فتوای رهبر انقلاب نبود و ما نیز قصد ساخت آن را داشتیم، آمریکا هیچ کاری نمی توانست انجام دهد. لذا همه جا نگوید که ما نگذاشتیم ایران به […]

[ad_1]

معاون حقوقی رئیس جمهور: ما به سمت ساخت بمب هسته ای نرفته ایم و نخواهیم رفت چون طبق فتوای رهبری آن را حرام میدانیم. اما اگر فتوای رهبر انقلاب نبود و ما نیز قصد ساخت آن را داشتیم، آمریکا هیچ کاری نمی توانست انجام دهد. لذا همه جا نگوید که ما نگذاشتیم ایران به بمب هسته ای دست پیدا کند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از امید وارنا، عصر دیروز (پنج شنبه) حجت الاسلام مجید انصاری معاون حقوقی رییس جمهور به مناسبت هفته دولت به دشت ورامین سفر کرد. در این سفر، چند پروژه شهری و عمرانی توسط وی و با حضور مسئولان در شهرستان های قرچک و پیشوا افتتاح گردید.

انصاری ابتدا در شهرستان قرچک سخنرانی کرد و سپس به شهرستان پیشوا رفت. هر دو مراسم به همت فرمانداری های آن شهرستان ها برگزار شده بود.

وی در سخنان خود ضمن تبریک ایام خجسته هفته دولت، نام و یاد تمامی شهدای گرانقدر جمهوری اسلامی ایران بویژه شهیدان باهنر و رجایی را گرامی داشت و تاکید کرد هفته دولت هفته ی همه ملت است. دولت هم به عنوان خادم ملت و منتخب مردم به نمایندگی از مردم، از محل ثروت آنها، در عرصه خدمت گام برمی دارد.

معاون حقوقی رییس جمهور اظهار داشت: این دولت در شرایطی بر سر کار آمد که به دلیل مشکلات فزاینده مالی در وضعیت بدی قرار داشت و رکود اقتصادی و بدهی های بانکی از یک طرف و تحریم ها از طرف دیگر راه سختی را برای دولت ایجاد کرده بود.ولی دولت تدبیر و امید توانست با برنامه ریزی های دقیق و تدبیر امور بر بسیاری مشکلات فائق آید. در عرصه سیاست خارجی سردمداران معتمد دیپلماسی توانستند در مذاکرات هسته ای با تلاش خستگی ناپذیر موفق عمل کنند. ایران اولین کشوری بود که از فصل هفت شورای امنیت و شش قطعنامه آن خارج شد. با تدبیر دولت و هدایت مقام رهبری و تلاش سردمداران دیپلماسی توانستیم همکاری جامع بین المللی را با پرونده هسته ای خود همراه کنیم، همه باید بدانند که دولت هیچگاه در استیفای حق ملت کوتاه نیامده و نخواهد آمد.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود تأکید کرد: ما به سمت ساخت بمب هسته ای نرفته ایم و نخواهیم رفت چون طبق فتوای رهبری آن را حرام میدانیم. اما اگر فتوای رهبر انقلاب‬ نبود و ما نیز قصد ساخت آن را داشتیم، آمریکا هیچ کاری نمی توانست انجام دهد. لذا همه جا نگوید که ما نگذاشتیم ایران به بمب هسته ای دست پیدا کند.
این نماینده اسبق مجلس در پایان متذکر شد که این دولت، دولت اقدام و عمل است.دولت، محکم به میدان آمده و برای مبارزه با فساد کار ریشه ای شده است و برای رسیدن به هدف از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهد بود.

در این سفر، چاوشی، معاونت سیاسی استانداری تهران نیز انصاری را همراهی می کرد.

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس