تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر اطلاعات گفت: همه ما مسئولان باید عزم خود را برای خدمت بیشتر به مردم جزم کنیم و پیمان دوباره با خون شهیدان در تداوم راه آنان ببندیم. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام سید محمود علوی روز سه شنبه در فرودگاه بوشهر در جمع خبرنگاران هدف از سفرش به بوشهر […]

[ad_1]

وزیر اطلاعات گفت: همه ما مسئولان باید عزم خود را برای خدمت بیشتر به مردم جزم کنیم و پیمان دوباره با خون شهیدان در تداوم راه آنان ببندیم.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام سید محمود علوی روز سه شنبه در فرودگاه بوشهر در جمع خبرنگاران هدف از سفرش به بوشهر را عرض ادب به مردم این استان عنوان کرد.
وی افزود: با توجه به نامگذاری ۱۲ شهریور به عنوان روز ملی مبارزه با استعمار و سالروز شهادت سردار مبارزه با استعمار انگلیس، برای هم آوایی و همراهی در بزرگداشت سردار شهید رئیسعلی دلواری در استان بوشهر حاضر شده ام.
وزیر اطلاعات گفت: همچنین در این سفر در نشستی با خدمتگزاران مردم و مسئولان استان بوشهر راههای سرعت بخشی در اجرای برنامه های دولت بررسی خواهد شد.
شرکت در نشست شورای اداری استان و یادواره شهید رئیسعلی دلواری که عصر امروز (سه شنبه) در بندر دلوار برگزار می شود از جمله برنامه های سفر یک روزه وزیر اطلاعات به استان بوشهر است.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس