تاریخ انتشار: ۰۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] حجت اشرف زاده خواننده موسیقی ایرانی چهارشنبه شب ششم مرداد ماه با حضور در برنامه «شب فیروزه ای» شبکه پنج سیما به صورت زنده و مستقیم در بنای تخت جشمید قطعاتی را اجرا کرد. حجت اشرف زاده در گفتگو با مهر با اشاره به حضورش در برنامه تلویزیونی «شب فیروزه ای» گفت: این برنامه […]

[ad_1]

حجت اشرف زاده خواننده موسیقی ایرانی چهارشنبه شب ششم مرداد ماه با حضور در برنامه «شب فیروزه ای» شبکه پنج سیما به صورت زنده و مستقیم در بنای تخت جشمید قطعاتی را اجرا کرد.

حجت اشرف زاده در گفتگو با مهر با اشاره به حضورش در برنامه تلویزیونی «شب فیروزه ای» گفت: این برنامه از جمله برنامه های ترکیبی از سیمای استان فارس است که توسط شبکه پنج سیما به مخاطبان ارائه می شود که بنده دیشب این افتخار را داشتم بعد از سالها به عنوان یک خواننده در تخت جمشید اجرای زنده ای داشته باشم.

وی افزود: با توجه به اینکه کمتر خواننده ای موفق به اجرای زنده در این بنا شده این اتفاق برایم افتخار بزرگی بود.

خواننده «ماه و ماهی» تاکید کرد: این حضور به قدری برایم جذابیت داشت که وقتی قطعات مورد نظر را اجرا می کردم حال و هوای عجیبی داشتم که توصیف آن سخت است و جا دارد از مسوولان سیمای استان فارس که باعث شدند از جمله معدود خوانندگانی باشم که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در بنای تخت جشمید اجرای زنده ای داشته باشم، تشکر کنم.

این خواننده در پایان بیان کرد: «ماه و ماهی»، قطعه ملی میهنی «فقط عشق» و «عقیق» قطعه هایی بودند که بنده در این اجرای زنده آنها را به مخاطبان عزیز ارائه کردم و امیدوارم این حضور که با حمایت رسانه ملی انجام گرفت بتواند استمرار داشته باشد.

«شب فیروزه ای» عنوان برنامه ای ترکیبی و زنده از سیمای فارس است که از آنتن شبکه پنج سیما پخش می شود. این برنامه دارای بخش های مختلفی دعوت از مهمانان ملی و بومی، گزارش از مکان های دیدنی و گردشگری شیراز از جمله حافظیه، سعدیه و باغ ارم است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس