تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیر کل حزب موتلفه اسلامی سخنان رییس جمهوری علیه سیاست های تجاوزکارانه آمریکا و رژیم صهیونیستی و نیز آل سعود در منطقه را قابل تقدیر دانست و گفت: بیان مکرر بدعهدی آمریکا یک ضرورت سیاسی است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی، محمد نبی حبیبی در نشست دبیران این […]

[ad_1]

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی سخنان رییس جمهوری علیه سیاست های تجاوزکارانه آمریکا و رژیم صهیونیستی و نیز آل سعود در منطقه را قابل تقدیر دانست و گفت: بیان مکرر بدعهدی آمریکا یک ضرورت سیاسی است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی، محمد نبی حبیبی در نشست دبیران این حزب به اظهارات سخنگوی وزارت خارجه آمریکا که در واکنش به سخنان رییس جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل مطرح شد، اشاره کرد و اظهار داشت: آمریکایی ها می گویند ما برجام را اجرا کردیم و بدهی به ایران نداریم در حالی که دروغ می گویند.
وی ادامه داد: رییس جمهوری در نشست خبری نیویورک اظهارداشت اگر تخلفی ببینیم با قاطعیت برخورد می کنیم، اکنون روابط بانکی ایران با جهان با مشکل روبروست.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: پول های نقد ما همچنان بلوکه است، آمریکایی ها همین چند روز پیش سه لایحه ضد ایرانی در مجلس نمایندگان تصویب کردند و به حجم تحریم های پسابرجام اضافه و اموال ما را مصادره کرده اند بنابراین همه باید برای برخورد قاطع دولت اصرار داشته باشیم و کمک کنیم که پاسخ لازم قاطع به آمریکا داده شود.
حبیبی همچنین با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: قدرت نمایی نیروهای مسلح غرورانگیز و افتخارآمیز است. این توان نظامی ما هر متجاوز را پشیمان می کند.
وی با بیان این که مذاکره با دشمن هیچگاه نتوانسته بازدارندگی ایجاد کند، تصریح کرد: آنچه کشور را از تهدیدهای نظامی دور کرده است، اراده مردم و توان نظامی ما است. آنچه دشمن را پشیمان کرده است بردن سنگرهای نبرد به خارج از مرزها بوده است.
وی ادامه داد: خون شهدای حرم است که امنیت کشور را تضمین و هر گونه تهدیدی را کمرنگ کرده است. آمریکایی ها می دانند که در صورت تجاوز نظامی به ایران پهنه ای به وسعت جغرافیای منافع آمریکا میدان نبرد خواهد بود و تشخیص این جغرافیا با ایران است.
این فعال سیاسی به آمارهای جدید بانک مرکزی مبنی بر افزایش قیمت کالاهای اساسی اشاره کرد و گفت: مردم به جیب خود نگاه می کنند و در حرف و عمل مسئولان اقتصادی تفاوت و در مواردی تعارض احساس می کنند و قطعاً در فشار هستند.
حبیبی افزود: مطالبه مردم از دولت، حل مسائل اقتصادی و گرانی و بیکاری است. ما توسعه برخورد با قاچاق کالاها را کار صحیحی می دانیم و این برخورد روز به روز باید گسترده تر و قاطع تر باشد.
وی در مورد شکست آتش بس در سوریه نیز اظهارداشت: ایران قبلاً به روس ها در مورد شکست آتش بس و تکرار بدعهدی آمریکا در این مورد هشدار داده بود. ۳۰۰ بار تروریست ها آتش بس را نقض کردند در نهایت آمریکا به دیرالزور حمله کرد و دهها سرباز سوری را شهید کرد بنابراین آتش بس دوم هم شکست خورد.
وی افزود: مبازره با تروریسم راه حل نظامی دارد. تروریست ها هیچ زبانی را جز زبان گلوله به رسمیت نمی شناسند. آمریکا فقط منفذی برای تنفس و تجدید قوای آنها در آتش بس ها فراهم می کنند. روسها باید این واقعیت را اگر می خواهند با ترویسم مبارزه کنند، ضرروی است درک کنند.
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی همچنین در مورد پرداخت حقوق های غیرقانونی یادآور شد: برخورد دولت و مجلس با این پدیده زشت برای مردم قانع کننده نبوده است. انتظار این است که در این مورد تحرکی در دولت و مجلس پدید آید و متخلفین در اسرع وقت به مجازات های قانونی برسند.
وی با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید خاطر نشان کرد: استمرار تحول دائمی درچهارچوب موازین اسلام و انقلاب اسلامی در موضوعات پرورشی و آموزشی و ضرورت جلب توجه مستمر مسئولان کشور به معیشت معلمان ارجمند را از اولویت های مهم وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد.
وی افتخارآفرینی برخی از وزرشکاران کشور در پارالمپیک را به لحاظ ارزشی و ورزشی تمجید کرد و به وزارت ورزش و جوانان تذکر داد که وضع موجود ورزش کشور با انتظارات مردم تفاوت قابل توجهی دارد که اعمال یک مدیریت همه جانبه و کارساز برای کاهش این تفاوت را از ضرورت های مدیریتی این وزارتخانه قلمداد کرد.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس