تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] بهنام پاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در گچساران گفت: نصب انشعابات غیر مجاز از شبکه های آب و فاضلاب طبق ماده ۶۶۰ و ۶۸۷ قانون مجازات اسلامی مبحث تعزیرات دارای عنوان مجرمانه بوده و به عنوان سرقت قید خواهد شد. وی با بیان اینکه علاوه بر جریمه نقدی و جبران خسارت وارده، […]

[ad_1]

بهنام پاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در گچساران گفت: نصب انشعابات غیر مجاز از شبکه های آب و فاضلاب طبق ماده ۶۶۰ و ۶۸۷ قانون مجازات اسلامی مبحث تعزیرات دارای عنوان مجرمانه بوده و به عنوان سرقت قید خواهد شد.


وی با بیان اینکه علاوه بر جریمه نقدی و جبران خسارت وارده، ۱۰ سال حبس در انتظار دارندگان انشعابات غیرمجاز خواهد بود، اظهارداشت: این پرونده ها بدون نوبت در دادگستری استان بررسی و از تاریخ تیرماه ۹۵ این قانون اجرایی است.


رئیس اداره آب و فاضلاب شهری گچساران در بخشی از سخنان خود هم خاطرنشان کرد: داشتن انشعاب آب و فاضلاب لازم و ملزوم یکدیگرند و مالکان املاک واقع در محدوده طرح جمع آوری و دفع فاضلاب مکلف هستند ظرف مدتی که دستگاهها و شرکت های آب و فاضلاب اخطار یا اعلان می نمایند تقاضای نصب انشعاب فاضلاب ملک خود را به مرجع مربوط تسلیم و هزینه آن را پرداخت نمایند .


پاد گفت: در صورتی که مشترکین آب شهری به مشارکت در نصب انشعاب فاضلاب اقدام نکنند شرکت های آب و فاضلاب مجاز به قطع آب این گونه املاک خواهند بود.


رئیس اداره آب و فاضلاب شهری گچساران افزود: برقراری دوباره آب موکول به درخواست نصب انشعاب فاضلاب و پرداخت هزینه آن است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس