تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] محمود احمدی‌ افزادی به عنوان رییس دانشکده خبر معتقد است: حال و روز فضای خبرنگاری در کشورمان حال و روز خوبی نیست؛ چراکه با گسترش فضای مجازی صحت و سقم خبرها به راحتی قابل تشخیص نیست. رییس دانشکده خبر درباره‌ی حرفه خبرنگاری و مخابره خبر در حال حاضر  معتقد است، متاسفانه دو، سه سالی […]

[ad_1]

محمود احمدی‌ افزادی به عنوان رییس دانشکده خبر معتقد است: حال و روز فضای خبرنگاری در کشورمان حال و روز خوبی نیست؛ چراکه با گسترش فضای مجازی صحت و سقم خبرها به راحتی قابل تشخیص نیست.

رییس دانشکده خبر درباره‌ی حرفه خبرنگاری و مخابره خبر در حال حاضر  معتقد است، متاسفانه دو، سه سالی است که خبر از خبرنگاران جلو افتاده است. زمانی خبرنگاران به دنبال کشف خبر می‌رفتنند و وجوه پنهان یک خبر  را پیدا می‌کردند اما اکنون خبرها از رسانه‌ها خیلی جلوتر افتاده و پخش ‌می‌شوند.

افزادی که در مقام مجری کارشناس با تلویزیون همکاری داشته است، در ادامه با تاکید بر مشکل امروز رسانه‌های ما مبنی بر روایی و اعتبارسنجی اظهار کرد:‌ با گسترش فضای مجازی صحت و سقم خبرها به راحتی قابل تشخیص نیست و به نظر می‌آید حال و روز فضای خبرنگاری حال و روز خوبی نیست.

رییس دانشکده خبر در پایان با اعتقاد بر اینکه اکثر سایت‌های خبری ما دچار تکرار شده‌اند، توضیح داد: متاسفانه اکنون اگر سایت‌های خبری را مرور کنیم یک تکرار در آن وجود دارد؛ یعنی اگر خبرهای روز را رصد کنید در همه سایت‌ها این تکرار قابل محسوس است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس