تاریخ انتشار: ۱۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] حال عمومی محمدعلی بهمنی، شاعر و رئیس شورای شعر و ترانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که روز یکشنبه بر اثر بیماری در بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفت، خوب است. غلامرضا طریقی شاعر و از دوستان محمدعلی بهمنی یکشنبه شب در گفت و گو با ایرنا با اعلام این خبر افزود: ساعت ۱۸ […]

[ad_1]

حال عمومی محمدعلی بهمنی، شاعر و رئیس شورای شعر و ترانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که روز یکشنبه بر اثر بیماری در بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفت، خوب است.

غلامرضا طریقی شاعر و از دوستان محمدعلی بهمنی یکشنبه شب در گفت و گو با ایرنا با اعلام این خبر افزود: ساعت ۱۸ امروز عمل جراحی وی با موفقیت انجام شد و حدود ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه از اتاق ریکاوری بیرون آمد.

طریقی درباره زمان مرخص شدن بهمنی از بیمارستان اعلام کرد: به گفته پزشکان اگر همه چیز خوب پیش برود احتمال دارد سه یا چهار روز بستری باشد.

محمدعلی بهمنی شاعر، غزلسرای ایرانی و رئیس شورای شعر و ترانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است؛ از وی آثار متعددی همچون «گاهی دلم برای خودم تنگ می شود»، «شاعر شنیدنی است» و «من زنده ام هنوز و غزل فکر می کنم» منتشر شده است.

بهمنی مدتی است که از بیماری پروستات رنج می برد. از حدود دو هفته پیش مشکل وی حاد شد و به بیمارستان مراجعه کرد. پزشکان ابتدا گفتند با عمل لیزر می توان بیماری او را برطرف کرد؛ اما برطرف نشد و در مراجعه مجدد او در روز گذشته به بیمارستان با تشخیص نهایی پزشکان، نیاز به جراحی پیدا کرد.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس