تاریخ انتشار: ۰۷ آبا ۱۳۹۴

مراسم چهلمین روز درگذشت آیت‌لله خزعلی، رئیس بنیاد بین‌المللی غدیر با حضور شخصیت‌های سیاسی ومذهبی در مسجد قبای تهران برگزار شد.

 اولین چهره سیاسی که در این مراسم حاضر شد آیت‌ا… محقق داماد بود و بعد از او حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی، حجت‌الاسلام شهیدی محلاتی، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود دعایی، محمدرضا صادق،آیت ا… جنتی، آیت ا… امامی کاشانی، یاسر هاشمی، حجت الاسلام والمسلمین هادی غفاری، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حسن ابوترابی فرد، نبی حبیبی و سید محمد حسینی‌ به این مراسم آمدند. در شروع مراسم درگیری لفظی و کتک کاری دو زن به مدت چند دقیقه در جلوی مسجد از حاشیه های این مراسم بود و مدتی همه نگاه ها به سمت آنها رفت. مهدی خزعلی فرزند مرحوم خزعلی با تاخیر ۴۵ دقیقه ای به این مراسم آمد.محمد حسین خزعلی(سمیر زند) اما از ابتدای این مراسم در صف عزاداران حاضر بود و از حاضرین در این مراسم تشکر می‌کرد.
مراسم ترحیم با بلند شدن اذان بلندگوهای مسجد قبا پایان یافت و نماز جماعت به امامت آیت ا.. جنتی در محل مسجد قبا برپا شد. بعد از پایان نماز جماعت و در زمان خروج حجت الاسلام محمد حسن ابوترابی فرد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از مسجد یک نفر خودر ابه او رساند و با صدای بلند نسبت به تصویب برجام در مجلس به ابوترابی فرد اعتراض کرد.این فرد معترض رو به نایب رئیس مجلس می گفت درست نبود با این همه شهید در کشور برجام در مجلس آن هم با کمک شما که از خانواده شهدا هستید و دوستان‌تان در مجلس تصویب شود. ابوترابی فرد که سعی در آرام کردن فرد معترض داشت بعد از چند ثانیه به با کلام وی را آرام کرد.ابوترابی فرد رو به این فرد گفت: ما به فکر مصلحت نظام بودیم و اگر این طرح در مجلس به تصویب نمی‌رسید کشور با مشکلات عدیده ای روبه‌رو می‌شد و مابا مصلحت اندیشی برجام را در مجلس بررسی و تصویب کردیم.
ابوترابی‌فرد در ادامه به این شخص معترض گفت: جای این صحبت ها این جا و در مراسم ختم نیست و من خدمت شما می رسم و دلایل خود را به شما می گویم که در جواب ابوترابی فرد، شخص معترض گفت: بازی های بعد از برجام چیست؟ ابوترابی‌فرد در پاسخ به این شخص گفت: ان شاءا… که برای مصلحت کشور قدم برداریم. بعد از اتمام صحبت های ابوترابی حاضرین در صحنه با فرستادن یک صلوات به این موضوع خاتمه دادند.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس