تاریخ انتشار: ۰۶ بهم ۱۳۹۴

روزنامه “گاردین” اشاره کرده که علیرغم نمایش پایبندی ترامپ به ارزش های مسیحی “پاملا ساتورنیا” کشیش کلیسا در آیووا از او پرسش هایی را درباره سیاست ها و مواضعش پیرامون پناهجویان سوری و مکزیکی مطرح کرد. او گفت:”عیسی مسیح به ما آموخته است که آموزه های مان به افراد خارج از کلیسا بیاموزیم. این موعظه ها برای کسانی است که از دیگران نفرت دارند عشقی در دل ندارند”.

“دونالد ترامپ” نامزد انتخابات ریاست جمهوری امریکا از حزب جمهوریخواه به کلیسایی در آیووا رفت تا بتواند رای مذهبی های امریکایی را بیش از پیش به سوی خود جلب کند با این حال، با واکنشی مواجه شد که شاید پیش بینی نمی کرد.

 

به گزارش خرداد، رسانه های بین المللی گزارش داده اند که کشیش آن کلیسا در مقبل ترامپ و اظهارات اخیر او علیه مسلمانان واکنش تندی از خود نشان داده است.

 

روزنامه “گاردین” اشاره کرده که علیرغم نمایش پایبندی ترامپ به ارزش های مسیحی “پاملا ساتورنیا” کشیش کلیسا در آیووا از او پرسش هایی را درباره سیاست ها و مواضعش پیرامون پناهجویان سوری و مکزیکی مطرح کرد. او گفت:”عیسی مسیح به ما آموخته است که آموزه های مان به افراد خارج از کلیسا بیاموزیم. این موعظه ها برای کسانی است که از دیگران نفرت دارند  عشقی در دل ندارند”.

 

کشیش کلیسا به طور مستقیم گفت باید به پناهجویان سوری و مهاجران مکزیکی کمک رسانی کرد.

 

در همین حال، مردی طرفدار جمهوریخواه عکس بزرگی از ترامپ را شبیه به یک قدیس ساخته و در اتوبانی در آیووا نصب کرده است. این عکس که شبیه بیلبورد تبلیغاتی است ۱٫۲ در ۲٫۴ متر اندازه دارد.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس