تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۴

دیگو کاستا، مهاجم چلسی، یک بار دیگر جنجال آفرین شد. این بار او در نیمه اول دربی لندن بین چلسی و تاتنهام، حاضر به گرم کردن نشد و در نیمه دوم وقتی اطمینان یافت وارد زمین نخواهد شد، خشم شدید خود را با پرت کردن کاور نشان داد.

کاستا که بر اساس یک سری شایعات، در پایان بازی چلسی و مکابی، با مورینیو درگیری لفظی پیدا کرده بود، در بازی مقابل تاتنهام از سوی آقای خاص روی نیمکت دخیره ها قرار گرفت. او در نیمه اول با سرپیچی از دستور مورینیو، حاضر به گرم کردن خود نشد ولی در نیمه دوم همراه دیگر بازیکنان ذخیره به گرم کردن پرداخت ولی وقتی در دقیقه ۸۹ با ورود لوفتوس چیک به زمین، مطمئن شد که دیگر فرصت بازی پیدا نخواهد کرد، به سمت نیمکت ذخیره ها رفت و با پرت کردن کاور خود، خشمش از نیمکت نشینی را به مورینیو نشان داد.

 

حاشیه سازی دیگو کاستا در دربی لندن + تصویر

البته مورینیو متوجه این موضوع نشد ولی بدون شک پس از اطلاع یافتن از این مساله، باید منتظر جرایم جدید برای کاستا باشیم. هری ردنپ، سرمربی سابق تاتنهام در همین رابطه به BT SPORTS گفت:” مشخص است که بین مورینیو و کاستا مشکلاتی وجود دارد. من هرگز بازیکنی نداشتم که از گرم کردن سرپیچی کند و اگر داشتم حتما در رختکن او را بخاطر این نافرمانی می کشتم!”

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس