تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران با تاکید بر اینکه حادثه نیروگاه برق ستارخان انفجاری در بر نداشته است، گفت: در حال حاضر برق منطقه به طور کامل وصل شده است. غلامحسین آرام در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه شب گذشته در ساعت ۲۲:۵۷ بیل مکانیکی متعلق به بخش خصوصی در نزدیکی […]

[ad_1]

معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران با تاکید بر اینکه حادثه نیروگاه برق ستارخان انفجاری در بر نداشته است، گفت: در حال حاضر برق منطقه به طور کامل وصل شده است.

غلامحسین آرام در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه شب گذشته در ساعت ۲۲:۵۷ بیل مکانیکی متعلق به بخش خصوصی در نزدیکی نیروگاه شهید پیروزی مشغول کار بوده که با خطوط هوایی پست ۶۳ کیلووات برخورد می‌کند، افزود: این خطوط فوق توزیع برق، انتقال برق به پست شهید فیروزی را انجام می‌دادند که بر اثر این برخورد که با صدای مهیبی همراه بوده، موجب قطع برق در منطقه می‌شود.

معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران تاکید کرد: در این حادثه هیچ‌گونه انفجار و آتش‌سوزی وجود نداشته و تنها قطع برق با صدای مهیبی همراه بوده، با تلاش عوامل برق منطقه‌ای در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد بخش عمده‌ای از خاموشی‌ها برطرف شده و در حال حاضر نیز برق منطقه به طور کامل وصل شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس