تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر منطقه شمال شرق شرکت نفت پاسارگاد از مهار حادثه حریق در کارخانه تهران این شرکت با سرعت خوب خبر داد و گفت : این حادثه به سرعت و در کمتر از ۱۵ دقیقه مهار و حریق خاموش شد. به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت نفت پاسارگاد، “پویان سعیدی ، افزود: […]

[ad_1]

مدیر منطقه شمال شرق شرکت نفت پاسارگاد از مهار حادثه حریق در کارخانه تهران این شرکت با سرعت خوب خبر داد و گفت : این حادثه به سرعت و در کمتر از ۱۵ دقیقه مهار و حریق خاموش شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت نفت پاسارگاد، “پویان سعیدی ، افزود: صبح روز گذشته (شنبه) در واحد تولید قیر پلیمری، به دلیل نشت روغن و پاشش آن بر روی هیتر گرم کننده، منجر به حریق شد که بلافاصله و در کمتر از ۱۵ دقیقه این حریق مهار شد .


وی با رد شایعه آتش سوزی گسترده در این واحد تولیدی گفت: این حادثه در مدت زمان کوتاهی خاموش شد و خوشبختانه مصدومیت جانی به همراه نداشت.


مدیرمنطقه شمال شرق شرکت نفت پاسارگاد تاکید کرد : این حادثه هیچ خللی بر ادامه فعالیت های تولیدی این کارخانه نداشته و فعالیت های معمول در حال انجام است .


شرکت نفت پاسارگاد، بزرگ‌ترین تولید کننده و صادر کننده قیر در ایران و خاورمیانه است که با ظرفیت تولید ٣,۵ میلیون تن در سال، بیش از ۵٠ درصد از تولید قیر کشور را در اختیار دارد و مجهز به تاسیسات با آخرین تکنولوژی روز دنیا در صنعت قیر می باشد .


این شرکت همچنین دارای ۶ کارخانه در نقاط مختلف ایران و دو پایانه صادراتی است که پتانسیل تأمین انواع قیر بر اساس استانداردهای بین‌المللی و بسته بندی‌های متنوع را داراست.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس