تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس مرکز مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به حادثه فروریختن تونل خط ۶ مترو تهران اعلام کرد: این حادثه هیچ ارتباطی به شبکه توزیع آب و یا دیگر تاسیسات این شرکت ندارد. به گزارش ایسکانیوز از شرکت آب و فاضلاب استان تهران، « محمدرضا احمدنسب » […]

[ad_1]

مترو

رییس مرکز مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به حادثه فروریختن تونل خط ۶ مترو تهران اعلام کرد: این حادثه هیچ ارتباطی به شبکه توزیع آب و یا دیگر تاسیسات این شرکت ندارد.

به گزارش ایسکانیوز از شرکت آب و فاضلاب استان تهران، « محمدرضا احمدنسب » افزود: حادثه در محوطه کارگاهی مترو در ایستگاه در حال ساخت کیانشهر (منطقه ۱۵) واقع در خط ۶ مترو رخ داده و بنابر اعلام نیروهای امدادی، ریزش سقف ایستگاه در هنگام برچیدن پایه ها پدید آمد.
وی افزود: اینک نیروهای امدادی آبفای استان تهران در محل حادثه حضور دارند تا در صورت لزوم وارد عمل شوند.
احمدنسب تاکید کرد: هیچ گونه نشتی و یا آب زدگی در محل حادثه وجود نداشته است و فارغ از دلایل وقوع حادثه، به مدیر ارشد کشیک آبفا و مدیر دستیار و مدیران بهره برداری ابلاغ شده که برای هرگونه کمک به عنوان معین شهرداری و مترو در آمادگی کامل قرار گرفته و در محل حاضر باشند.
رییس مرکز مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تصریح کرد: آبفای استان تهران خود را نسبت به جان شهروندان مسئول و متعهد می داند.
برپایه این گزارش، این حادثه حدود ساعت ۱۷٫۳۰ روز گذشته (چهارشنبه) در محدوده خیابان صالحی، تقاطع خیابان عزیزخانی در کیانشهر رخ داده است.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس