تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۴
"تایمز اسرائیل" مدعی شد;

این نشریه اسرائیلی ادعا کرده که این سفر با هدف تقویت روحیه نیروهای سوریه و نیروهای وابسته به حزب الله لبنان پس از ایجاد موانعی در جبهه جنوبی در برابر نیروهای تروریست انجام شده است.

شریه “تایمز اسرائیل” با انتشار گزارشی مدعی شده که از طریق منابع آگاه اطلاع یافته که حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی سپاه قدس ایران از بلندی های جولان در روزهای اخیر دیدار کرده است.

 

به گزارش “گذارخبر”  این نشریه اسرائیلی ادعا کرده که این سفر با هدف تقویت روحیه نیروهای سوریه و نیروهای وابسته به حزب الله لبنان پس از ایجاد موانعی در جبهه جنوبی در برابر نیروهای تروریست انجام شده است.

 

این نشریه اسرائیلی در ادامه از سردار قاسم سلیمانی به عنوان “یک چهره قدرتمند” در خط مقدم جبهه مبارزه علیه داعش یاد کرده است. تایمز اسرائیل در ادامه ادعای خود درباره حضور سردار سلیمانی در “جولان” می افزاید:”دیدار او از جولان در نزدیکی مرز با اسرائیل با هدف تقویت روحیه نیروهای دولتی سوری و شبه نظامیان حزب الله انجام شده است. ” این نشریه در ادامه مدعی است که روز چهارشنبه حاج قاسم سلیمانی در استان لاذقیه” در مرز با شمال لبنان بوده است و همین موضوع گمانه زنی برای انجام عملیات گسترده علیه داعش را تقویت کرده است.

 

این روزنامه اسرائیلی اشاره کرده که اطلاعاتی درباره جزئیات عملیات احتمالی نیروهای سوری با همکاری ایران و روسیه در دست نیست.

 

این نشریه اسرائیلی در ادامه اشاره می کند که هدف اصلی حفاظت از بزگراره استراتژیک حماء- جلب و در اختیارگیری کنترل شهر “جسر الشغور” در استان ادلب است که بدست نیروهای تروریست افتاده است. این روزنامه اشاره کرده که سقوط “جسر الشغور” و افتادن کنترل مناطق پیرامونی آن شهر معضلی اساسی برای دولت اسد محسوب می شود. تایمز اسرائیل رد این باره می نویسد:”این موضوع می تواند دسترسی نیروهای مخالف دولت به علوی هایی که در استان لاذقیه به سر می برند را اسان تر سازد”.

 

گفتنی است که پیش تر نیز رسانه های اسرائیلی درباره حضور نیروهای حزب الله لبنان و حضور احتمالی حاج قاسم در بلندی های جولان ابراز هراس و خطر کرده بودند.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس