تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] اولین جلسه کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم توسعه عصر امروز برگزار شد و حمیدرضا حاجی بابایی، وزیر پیشین آموزش و پرورش در دولت محمود احمدی‌نژاد و نماینده مردم همدان در مجلس دهم به عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب شد. به گزارش اقتصادنیوز، در جریان انتخاب اعضای هیأت رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم […]

[ad_1]


اولین جلسه کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم توسعه عصر امروز برگزار شد و حمیدرضا حاجی بابایی، وزیر پیشین آموزش و پرورش در دولت محمود احمدی‌نژاد و نماینده مردم همدان در مجلس دهم به عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب شد.

به گزارش اقتصادنیوز، در جریان انتخاب اعضای هیأت رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم که امروز در نخستین جلسه این کمیسیون انجام شد، حمیدرضا حاجی بابایی با ۲۸ رای به عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب شدند.

غلامرضا تاجگردون، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نیز دیگر کاندیدای ریاست‌ کمیسیون تلفیق بود که ۱۶ رای از مجموع ۴۴ رای را کسب کرد.

همچنین محمود بهمنی (رئیس کل سابق بانک مرکزی در دوران ریاست‌جمهوری محمود احمدی‌نژاد و نماینده طالقان در مجلس دهم) و محمدرضا تابش (نماینده اصلاح‌طلب اردکان در مجلس) به ترتیب با ۲۵ و ۲۴ رای به عنوان نواب رئیس این کمیسیون انتخاب شدند.

محمد حسین فرهنگی و محمد قسیم عثمانی نیز به عنوان کاندیداهای نایب رئیسی کمیسیون تلفیق ۲۱ و ۱۷ رای کسب کردند.

بر اساس این گزارش، محمد خدابخشی نیز با ۲۰ رای به عنوان سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم انتخاب شد.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس