تاریخ انتشار: ۲۶ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] خبرگزاری تسنیم: به نظر می‌رسد که دوران حضور کارملو آنتونی در تیم بسکتبال نیویورک نیکس به پایان رسیده است. فیل جکسون، رئیس تیم نیویورک نیکس در نشست خبری روز جمعه خود با اعلام این موضوع اظهار داشت: من فکر می‌کنم که با توجه به مسیر حرکت تیم در NBA، بهتر است که کارملو آنتونی […]

[ad_1]

خبرگزاری تسنیم: به نظر می‌رسد که دوران حضور کارملو آنتونی در تیم بسکتبال نیویورک نیکس به پایان رسیده است. فیل جکسون، رئیس تیم نیویورک نیکس در نشست خبری روز جمعه خود با اعلام این موضوع اظهار داشت: من فکر می‌کنم که با توجه به مسیر حرکت تیم در NBA، بهتر است که کارملو آنتونی به جای دیگری برود.

جکسون: نیویورک به آنتونی نیازی ندارد 

صحبت‌های جکسون در حالی مطرح شد که آنتونی در ابتدای فصل گفته بود که دوست دارد در نیویورک بماند. ملو در این مورد گفت: اگر کسی به طور غیرمستقیم در مورد من صحبت می‌کند، دوست دارم حرف‌هایش را مستقیم به خودم بگوید چون من انسان صادقی هستم.

فیل جکسون نیز تصریح کرد که ملاقاتی با بازیکن شماره ۷ تیمش داشته و به او گفته که برای رویای قهرمانی در لیگ را در جای دیگری جستجو کند.

جکسون: نیویورک به آنتونی نیازی ندارد 

این مسائل در حالی مطرح می‌شود که هنوز ۲ سال از قرارداد ۵ ساله و ۱۲۴ میلیون دلاری آنتونی با نیکس باقی مانده است. با پایان مرحله گروهی لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، نیویورک برای چهارمین سال متوالی به پلی‌آف نرسید.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس