تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس فدراسیون تکواندو درگیری‌اش با کیومرث هاشمی، رییس کمیته ملی المپیک را تکذیب کرد و در ادامه گفت:خدا را شاکر هستم که کیمیا علیزاده توانست اولین مدال ایران را در بخش بانوان  المپیک کسب کند تا جور تکواندوی ایران را در  المپیک بکشد. به گزارش ایسکانیوز،رییس فدراسیون تکواندو، بعد از بازگشت از المپیک ۲۰۱۶ […]

[ad_1]

1409040045958_27.jpg

رییس فدراسیون تکواندو درگیری‌اش با کیومرث هاشمی، رییس کمیته ملی المپیک را تکذیب کرد و در ادامه گفت:خدا را شاکر هستم که کیمیا علیزاده توانست اولین مدال ایران را در بخش بانوان  المپیک کسب کند تا جور تکواندوی ایران را در  المپیک بکشد.

به گزارش ایسکانیوز،رییس فدراسیون تکواندو، بعد از بازگشت از المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو در جمع خبرنگاران، گفت‌: خدا را شاکر هستم که کیمیا علیزاده توانست اولین مدال ایران را در بخش بانوان المپیک کسب کند تا جور تکواندوی ایران را در المپیک بکشد.

وی ادامه‌ داد: آن طور که انتظار داشتیم نتوانستیم نتیجه‌ بگیریم. ما عملکرد درخشانی در رقابت‌های جهانی داشتیم اما در المپیک ریودوژانیرو نتوانستیم این عملکرد را تکرار کنیم. باید هر چه‌ زودتر دلایل شکست تیم ایران را بررسی کنیم تا آیندگان تکواندو ضرر نبینند.

رییس فدراسیون تکواندو با بیان این که هیچ درگیری فیزیکی با کیومرث هاشمی نداشته است، اضافه‌ کرد: اینها شایعه‌ای بیش نیست. من هیچ درگیری فیزیکی با شخص رییس کمیته ملی المپیک نداشته‌ام و تنها برخی به دروغ مسائلی را منتشر کردند.

وی با اشاره به این که در حال‌ حاضر نیز برخی از صحبت‌ها را بر علیه مهمان دوست تکرار می‌کند، اظهار کرد: من بعد از رقابت‌ خدابخشی و میلاد بیگی صحبتی انجام داده‌ام که در شرایط روحی مناسبی قرار نداشتم. البته باز هم حالا که آرام هستم این صحبت‌ها را تکرار می‌کنم زیرا معتقد هستم که هیچ چیزی بالاتر از ایران نیست و کسی که برای پرچم کشور دیگری بازی می‌کند و برای آن کشور در زمین المپیک می‌جنگد کار درستی نیست. در اصل آنها برای منافع مالی خودشان به کشور ایران پشت کردند و من نمی‌توانم این کار آنها را قبول کنم.

پولادگر در پایان خاطر نشان کرد: شخص مهمان‌دوست فقط برای منافع مالی راهی آذربایجان شد. او می‌توانست در ایران نیز فعالیت کند اما مسائل مالی را به کشورش ترجیح داد.

۶۰۷/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس