تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] جودوکار وزن منهای ۱۰۰ کیلوگرم ایران با ارائه نمایشی ضعیف و پرانتقاد مقابل حریف بلژیکی با ضربه فنی شکست خورد و حذف شد. به گزارش ایسکانیوز، امروز (پنجشنبه) و در پنجمین روز از رقابت های جودوی سی و یکمین دوره بازی های المپیک، جودوکاران اوزان منهای ۷۸ کیلوگرم زنان و منهای ۱۰۰ کیلوگرم مردان […]

[ad_1]

جودوکار وزن منهای ۱۰۰ کیلوگرم ایران با ارائه نمایشی ضعیف و پرانتقاد مقابل حریف بلژیکی با ضربه فنی شکست خورد و حذف شد.

به گزارش ایسکانیوز، امروز (پنجشنبه) و در پنجمین روز از رقابت های جودوی سی و یکمین دوره بازی های المپیک، جودوکاران اوزان منهای ۷۸ کیلوگرم زنان و منهای ۱۰۰ کیلوگرم مردان در حال رقابت هستند.
در وزن منهای ۱۰۰ کیلوگرم مردان، «جواد محجوب» از ایران پس از استراحت در دور نخست، در ادامه به مصاف «توما نیکوفوروف» دارنده مدال برنز سال ۲۰۱۵ جهان از بلژیک رفت و شکست خورد.
محجوب در این مبارزه نمایش بسیار ضعیفی داشت و نتوانست فن خاصی را اجرا کند و در پنج ثانیه پایانی با ضربه فنی شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت.
«سعید ملایی» دیگر نماینده جودوی ایران در المپیک ۲۰۱۶ بود که روز سه شنبه در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم با شکست در نخستین دیدار مقابل «خاسان کالمورزائف» از روسیه حذف شد. این جودوکار اهل روسیه در نهایت موفق به کسب مدال طلای المپیک ریودوژانیرو شد.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس